معرفی بازی فکری ذره بین؛ بازی فکری برای تقویت حافظه کوتاه‌مدت

بازی فکری ذره‌ بین یک بازی ایرانی ساخته‌شده توسط گروه بازیتا است که به گونه‌ای طراحی شده است که برای تمامی گروه‌های سنی مناسب باشد اما بیش از همه می‌تواند برای کودکان و به‌عنوان یک بازی فکری برای تقویت حافظه در نظر گرفته شود. نگین در ویدئو امروز خود به سراغ معرفی بازی فکری ذره بین رفته است.

بازی فکری مدل ذره بین

نحوه‌ی بازی به این صورت است که بازی داری ۴۰ کارت است که در ابتدای بازی یکی از بازیکنان آن کارت‌ها را در ذره بین بزرگ موجود در جعبه‌ی بازی قرار می‌دهد و آن کارت‌ها را به همه‌ی بازیکنان نشان می‌دهد. سپس ذره بین را برمی‌گرداند تا کارت‌ها به پشت دیده شوند و سپس آن را تکان داده و یکی از کارت‌ها را برمی‌دارد و از ذره بین خارج می‌کند. بازیکنان باید با دیدن مجدد کارت‌های موجود در ذره بین، زودتر از بقیه بازیکنان بگویند که چه کارتی حذف شده است. به‌صورت واضح، بازی فکری ذره‌ بین بر پایه تقویت حافظه کوتاه مدت به‌خصوص برای کودکان طراحی شده است.

برای آشنایی بیشتر با این بازی، به شما توصیه می‌کنیم که حتماً ویدئو معرفی بازی فکری ذره بین را در بالا مشاهده کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت


صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما