بررسی پایه مونوپاد ژیون Smooth 4؛ برای ولاگرهای حرفه‌ای

برای آن‌هایی که دوست دارند با موبایل، ویدیوهای با کیفیت و عاری از لرزش بگیرند، پایه مونوپاد ژیون مدل Smooth 4 می‌تواند گزینه بسیار ایدئالی باشد. در این ویدیو به بررسی نقاط قوت و ضعف این پایه مونوپاد می‌پردازیم و با محصول جدید برند چینی ژیون بیشتر آشنا می‌شویم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

پایه مونوپاد Smooth 4 به طور تخصصی برای فیلمبرداری با موبایل طراحی شده و در دو رنگ مشکی و سفید می‌توانید آن را از بازار تهیه کنید. در سمت چپ این پایه، یک دایل مخصوص قرار گرفته که می‌تواند میزان زوم و فوکوس روی سوژه‌ها را به سادگی برایتان تنظیم کند. به غیر از این پایه‌ای که از آن صحبت می‌کنیم در نقش گیمبال هم ظاهر می‌شود.

پایه ژیون از طریق بلوتوث با موبایل اتصال برقرار می‌کند، بنابراین با فشردن دکمه‌های فیزیکی روی آن می‌توانید فرمان‌هایتان را به راحتی به گوشی منتقل کنید تا دیگر هیچ احتیاجی به کار با گوشی نداشته باشید.

پایه مونوپاد ژیون مدل Smooth 4 هم‌اکنون در محدوده قیمتی ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان از بازار کشور قابل تهیه است. اگر می‌خواهید به ارزش خرید این محصول پی ببرید و با ویژگی‌های متنوع آن‌ آشنا شوید، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌‌‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما