بررسی ساختنی زینگو مدل مکعب‌های جادویی؛ جالب و خلاقانه

۶ شهریور ۱۴۰۱

بازی‌های ساختنی جز دسته‌ای از بازی‌ها هستند که محبوبیت بسیار زیادی در بین کودکان دارند. در این ویدیو قصد داریم اسباب‌بازی ساختنی زینگو مدل مکعب‌های جادویی را بررسی کنیم که یک اسباب‌بازی رنگارنگ و بسیار جالب است و به کودکان کمک می‌کند تا دقت و تمرکز خود را تقویت کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اسباب‌بازی ساختنی زینگو مدل مکعب‌های جادویی، شامل ۸۸ قطعه‌ی پلاستیکی مختلف است. تکه‌های بازی کیفیت خوب و قابل قبولی دارند و از رنگ‌های شاد و قشنگی برای ساخت آن‌ها استفاده شده است. با این قطعات مختلف و رنگارنگ می‌توان ۸ مدل متفاوت را ساخت که تصویر این ۸ مدل روی جعبه‌ی محصول دیده می‌شود.

همراه این اسباب‌بازی یک دفترچه‌ی راهنما هم وجود دارد که هر مدل را به همراه قطعات مورد نیاز برای ساختش نشان داده است، اما داخل دفترچه مراحل ساخت به صورت گام به گام وجود ندارد و بچه‌ها باید با دقت به شکل‌ها نگاه کنند و با تمرکز و فکر کردن مدل‌ها را بسازند. مدل‌هایی که با این مجموعه می‌توان ساخت شامل ۴ ماشین مختلف، لیفتراک، دایناسور، تمساح و شترمرغ است؛ البته به غیر از این موارد به کمک خلاقیت ذهنی می‌توان مدل‌های جالب بیشتری هم ساخت.

برای بررسی کامل‌تر ساختنی زینگو مدل مکعب‌های جادویی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «ساختنی زینگو مدل مکعب‌های جادویی» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه