ساختنی زیرک ۴۰۴۰؛ مجموعه‌ای کامل برای ساخت بیش از ۴۰ سازه

این هفته هم کنار شما هستیم تا یک اسباب‌بازی خلاقانه‌ی و جذاب دیگر به نام ساختنی زیرک ۴۰۴۰ را باهم بررسی کنیم. یک مجموعه‌ی ساختنی فلزی کامل که می‌توان بیش از ۴۰ نوع سازه‌ی مختلف با آن ساخت.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ساختنی مجموعه‌ای از ۴۸۸ تکه شامل قطعه‌های فلزی، پیچ و مهره، چرخ، چرخ‌دنده و ابزار کار است. همچنین یک دفترچه‌ی راهنمای کامل داخل جعبه قرار دارد که روش ساخت ۴۰ مدل سازه‌ی مختلف را به صورت تصویری آموزش داده است. بچه‌ها می‌توانند با استفاده از راهنمای تصویری این دفترچه مرحله به مرحله جلو بروند و بدون هیچ مشکل سازه‌های بی‌نقصی بسازید.

تنوع مدل‌های موجود در دفترچه بسیار زیاد است و شامل انواع ماشین، موتور، هواپیما، هلی‌کوپتر و حیوانات می‌شود که از نظر پیچیدگی ساخت، تفکیک شده‌اند. البته مانند هر اسباب‌بازی ساختنی دیگر، بچه‌ها همیشه می‌توانند بدون مدل و با خلاقیت خودشان، سازه‌های جدیدی را با این قطعات خلق کنند.

جنس قطعات از کیفیت خوب و مطلوبی برخوردارند و با رنگ قرمز خوش‌رنگی که دارند، نظر بچه‌ها را بسیار جلب می‌کنند. این مجموعه برای سنین بالای ۷ سال طراحی شده و مهارت‌هایی از قبیل خلاقیت، نقشه‌خوانی و هماهنگی دست و چشم را در بچه‌ها تقویت می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با ساختنی زیرک ۴۰۴۰ شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. ایلان ماسک

    مدل رباتیک و موتور دارش رو سه سال پیش از دیجیکالا گرفتم
    خیلی خوب هستند
    بعلاوه که قطعاتش بدرد خیلی از کارهای دیگه هم میخوره

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما