بررسی سه‌پایه دوربین زومی مدل M8؛ همراه خوب عکاس‌ها

۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۰ ۲ آذر ۱۴۰۰

عکاسان و فیلمبرداران حرفه‌ای، برای تولید محتوا حتما به یک سه‌پایه دوربین خوب احتیاج دارند. سه‌پایه دوربین زومی مدل M8 که امروز به جعبه‌گشایی و بررسی آن می‌پردازیم، یک سه‌پایه کاربردی با قابلیت جابجایی بالاست که می‌توانید برای خرید در نظر داشته باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

سه‌پایه دوربین زومی جمع‌شوندگی بسیار خوبی دارد، طوری که حداقل ارتفاع آن می‌تواند ۲۰ سانتی‌متر باشد و همچنین امکان قرارگیری میله وسطی آن در حالت T هم برایتان ممکن شده است. به لطف این حالت فیلمبرداری و عکاسی ۳۶۰ درجه به کار لذت‌بخشی برایتان تبدیل خواهد شد.

کمینه ارتفاع سه‌پایه دوربین زومی مدل M8 در حالت عادی حدود ۴۷ سانتی‌متر و بیشینه ارتفاع آن به ۱۹۰ سانتی‌متر می‌رسد. همچنین وزن این سه‌پایه یک کیلو و ۹۰۰ گرم است که برای جابجایی‌های طولانی وزن قابل قبولی به شمار می‌آید. در واقع با کیف مخصوصی که برایش تدارک دیده شده، وزن سه‌پایه برای جابجایی مناسب است و در طولانی‌مدت شما را اذیت نخواهد کرد.

سه‌پایه دوربین زومی مدل M8 در حدود قیمتی ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از بازار قابل تهیه است. برای آنکه با این محصول بیشتر آشنا شوید و ارزش خرید آن برای خودتان را بررسی کنید، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar مهدی

    بسیار عالی خوب و جامع توضیح دادید واقعا مچکر.