بررسی ضبط‌کننده صدا زوم H6 Black؛ مناسب حرفه‌ای‌ها

۱۵ دی ۱۴۰۱

افرادی که به طور حرفه‌ای در زمینه‌ی فیلمبرداری و تولید محتوا مشغول هستند، چاره‌ای جز خرید ریکوردرهای حرفه‌ای صدا ندارند. در این زمینه گزینه‌های مختلفی در بازار وجود دارد و در این ویدیو قصد داریم ضبط‌کننده صدا زوم H6 Black را بررسی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

ضبط کننده حرفه ای صدا زوم مدل H6 Black

این دستگاه ۴ ورودی صدا دارد که امکان بهره‌گیری از XLR و جک ۶.۳ میلی‌متری را امکان‌پذیر می‌کنند. به همین خاطر دستگاه به طور همزمان قادر به ضبط ۴ کانال صدا است. یکی از مشخصات مهم این دستگاه این است که برای هر کانال، می‌توانید تنظیمات جداگانه‌ای را تعیین کنید. به لطف بهره‌گیری از نمایشگر باکیفیت، در یک نگاه قادر به بررسی وضعیت صدای ضبط شده هستید. خوشبختانه نمایشگر رنگی است و بنابراین وقتی رنگ قرمز را مشاهده می‌کنید، متوجه دیستورت شدن صدا می‌شوید.

یک درگاه ۳.۵ میلی‌متری هم در بدنه دیده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید صدا را به صورت لایو و همزمان بشنوید و بررسی کنید. انرژی ضبط‌کننده صدا زوم H6 Black از طرف ۴ باتری قلمی تامین می‌شود که توصیه می‌کنیم از باتری‌های قابل شارژ بهره ببرید. در کل اگر به طور حرفه‌ای به دنبال صدابرداری هستید، یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود که البته با توجه به حرفه‌ای بودن آن، با قیمت بسیار بالایی هم به فروش می‌رسد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه