بررسی تفنگ بازی زورو مدل Excel؛ برای قهرمان‌های شجاع و کوچک خانه

در دنیای وسیع اسباب‌بازی‌ها، بعضی وسایل هستند که ممکن است برای شما این سوال را ایجاد کنند که آیا این اسباب‌بازی برای کودک مفید است یا نه. یکی از آن‌ها، انواع تفنگ‌های بازی است که بعضی والدین با این تفکر که شاید این اسباب‌بازی باعث ترویج خشونت در کودکان شود، از خرید آن صرف‌نظر می‌کنند. اما باید گفت که کودکان نگاه متفاوتی دارند و تفنگ‌بازی کردن برای آن‌ها بیشتر در مورد قهرمانی، برد و باخت و تسلط و آدم خوب بودن در پایان بازی است. در این ویدیو ما تفنگ بازی زورو مدل Excel را به شما معرفی و آن را جعبه‌گشایی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

تفنگ بازی زورو مدل Excel شامل سه قسمت است؛ خود تفنگ، خشاب و تیرها که تعداد آن‌ها ۴۸ عدد است. جنس تفنگ از پلاستیک و کاملا سبک است. رنگ آن جذاب و از کیفیت خوبی برخوردار است. خشاب هم از جنس پلاستیک و قسمت‌های مختلف آن به هم وصل یا جدا می‌شوند. تیرها هم جنس خیلی خیلی نرمی دارند و به هیچ‌ عنوان باعث آسیب نمی‌شوند.

سیستم عملکرد تفنگ به این صورت است که باید تیرها داخل خشاب قرار گیرند و به قسمت مخصوص آن در تفنگ نصب شوند. بعد با کشیدن گلنگدن تفنگ، تیر سر جای خود قرار می‌گیرد و آماده‌ی شلیک می‌شود. با فشردن ماشه، تیرها با قدرت و شتاب خوبی پرتاپ می‌شوند و برد آن‌ها حدود ۲۰ متر است.

این تفنگ بدون تیر هم قابل استفاده است؛ کافیست گلنگدن را کشیده و ماشه را فشار دهید تا شاهد یک شلیک نمایشی باشید.

برای آشنایی بیشتر با تفنگ بازی زورو مدل Excel، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما