بازی Visions of Mana اواخر تابستان عرضه می‌شود؛ تریلر جدید آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
اعلام تاریخ انتشار Visions of Mana

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از تریلر جدیدی از Visions of Mana رونمایی کرده است که تایید می‌کند این بازی در تاریخ ۲۹ آگوست (۸ شهریور) عرضه می‌شود.

سری مانا (Mana) یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های اسکوئر انیکس است. این سری بیش از ۱۵ بازی از جمله نسخه‌های اصلی، اسپین‌آف‌ها و بازسازی‌ها را دریافت کرده است. از زمان Heroes of Mana در سال ۲۰۰۷، نسخه‌ اصلی کاملا جدیدی وجود نداشته است، و اکنون، پس از بیش از ۱۵ سال، قسمت جدیدی از این سری قرار است عرضه شود. Visions of Mana دارای هیولا‌ها، شخصیت‌ها و عناصر مشخصه سری خواهد بود و همچنین سیستم نبرد سه نفره مانا را در یک محیط اکشن نقش‌آفرینی جهان باز گسترده و رنگارنگ حفظ خواهد کرد.

در داستان این بازی آمده که در تیانیا (Tianeea)، روستای آتش، همه در حال آماده شدن برای آمدن یک پری و انتخاب فردی برای هدفی مشخص هستند. هر چهار سال یکبار، این فرد از سراسر جهان برای سفر به درخت مانا انتخاب می‌شود و با تقدیم روح خود، جریان قدرت مانا را بیشتر می‌کند. یک نگهبان روح فرد منتخب را همراهی می‌کند تا از سفر ایمن آن‌ها اطمینان حاصل کند. در روز ورود پری، وال (Val)، نگهبان روح جدید، دوست دوران کودکی خود، هینا (Hinna) را به جشنواره می‌آورد. همانطور که خورشید در زیر خط افق فرو می‌رود، همه تماشاگران با نفس بند آمده منتظر می‌مانند تا به عنوان فرد منخب انتخاب شوند. پری در نهایت هینا را به عنوان فرد منتخب تعیین می‌کند. اهالی روستا با هر دوی آن‌ها خداحافظی کردند و آن‌ها وارد ماجراجویی می‌شوند.

جدیدترین تریلر بازی نیز جزئیات بیشتری از گیم‌پلی آن فاش کرده و تاریخ انتشار آن برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی مشخص کرده است. این تریلر همچنین بینش بیشتری را در مورد سیستم نبرد Visions of Mana ارائه می‌کند و پیشرفت‌های آن را از سیستم مبتنی بر اکشن موجود در سایر بازی‌های سری نشان می‌دهد و اینکه چگونه هر شخصیت می‌تواند از Element Vessels برای تغییر کلاس‌های خود و کسب توانایی‌های جدید استفاده کند. علاوه بر این، دو شخصیت جدید به نام‌های پالامانا (Palamana) و جولی (Julei) معرفی شده‌اند که تعداد شخصیت‌های قابل بازی این اثر را به عدد ۵ می‌رسانند. پالامان در نبردهای از راه دور با جادو و جولی در نبردهای از راه نزدیک و سریع تخصص دارد.

در این میان برخی از شخصیت‌های فرعی آشنا از سری نیز در طول تریلر دیده شدند، از جمله نیکولو (Niccolo)، تاجر خرگوش انسان‌نما، فلیمی (Flammie)، بچه اژد‌ها و وسکاو (Vuscav)، لاک‌پشت غول‌پیکری که به عنوان نوعی وسیله حمل‌ونقل دریایی در دیگر بازی‌های مجموعه عمل می‌کند. اسکوئر انیکس تایید کرد که بازیکنان می‌توانند با فلیمی در دنیای باز Visions of Mana پرواز کنند.

در کنار تاریخ انتشار، اسکوئر انیکس از آیتم‌های جایزه برای پیش‌سفارش بازی رونمایی کرده است. به نظر می‌رسد که تمامی بازیکنانی که بازی پیش‌سفارش می‌دهند، سلاح Brave Blade را برای وال دریافت می‌کنند، اما کسانی که Visions of Mana را قبل از ۳۰ سپتامبر (۹ مهر) خریداری می‌کنند، لباس Guardian Garment را برای وال و همچنین مجموعه‌ای از آیتم‌ها را دریافت می‌کنند که می‌توان از آن‌ها برای افزایش ایکس‌پی و لوت کسب شده برای یک دوره زمانی ثابت استفاده کرد.

همچنین نسخه‌های مختلفی از بازی در دسترس خواهند بود. نسخه‌ فیزیکی استاندارد فقط برای پلی‌استیشن ۴ در ژاپن، آسیا و اروپا در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه‌ی Collector’s Edition نیز به همین منوال خواهد بود و در کنار بازی شامل یک عروسک، یک کتاب هنری، موسیقی‌های بازی و یک جعبه ویژه می‌شود. نسخه‌ دیجیتال علاوه بر بازی، همچنین شمشیر Brave Blade را برای وال فراهم می‌کند. نسخه دیجیتال دلوکس شمشیر ذکر شده و یک روز دسترسی زودتر به بازی را در کنار مواردی نظیر تعدادی آیتم ظاهری و باندل موسیقی‌های سری مانا را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما