Vortex ، بلندگوی معلق در هوایی که از بلوتوث ۴.۱ بهره می‌برد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بلندگوهای بلوتوث در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف در بازار دیده می‌شوند. محصولاتی که کاربران نسبت به نیاز خودشان مدل‌های گوناگون آن‌ها را خریداری می‌کنند. به‌تازگی یک بلندگوی بلوتوث جدید معرفی شده که ظاهر بسیار جالب توجهی دارد و در هوا معلق باقی می‌ماند.

 

بلندگوی بی‌سیم Vortex از بلوتوث ۴.۱ و NFC بهره می‌برد و با پایه آهنربایی خودش می‌تواند تلفن‌همراه و تبلت را شارژ کند.

 

بلندگوی بلوتوث معلق در هوای Vortex ، از بلوتوث ۴.۱ بهره می‌برد. این محصول که ظاهر بسیار جذابی دارد، یک بلندگوی بی‌سیم است. برای آن یک پایه آهنربایی طراحی شده که باعث می‌شود بلندگوها که در یک محفظه کره مانند قرار گرفته‌اند، روی هوا معلق بمانند. انرژی آهنربا باعث شده که این کره در فاصله‌ای کم، بالای پایه آن قرار بگیرد.
در این محصول یک باتری ۱۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی در نظر گرفته شده که می‌تواند ۸ ساعت موسیقی پخش کند. بلندگوی Vortex از NFC بهره می‌برد و می‌توان آن را با دستگاه‌های مختلف همگام‌سازی کرد. همچنین در قسمت پایه آهنربایی این محصول پورت‌های USB و micro-USB قرار گرفته‌اند. باید به این موضوع اشاره کرد که حداکثر توان این بلندگو ۵ وات است.
استفاده از بلوتوث ۴.۱ در این محصول باعث شده صدای بسیار خوبی از آن خارج شود و همچنین ارتباط برقرار شده میان این بلندگو و دستگاه‌های دیگر هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد. پایه آهنربایی Vortex دارای پورت USB است که کاربر می‌تواند با متصل کردن موبایل یا تبلت خودش آن‌ها را شارژ کند. البته باید به این موضوع توجه داشت که در صورت شارژ کردن دستگاه‌های دیگر به وسیله این بلندگو، به مقدار کمتری می‌توانید با آن موسیقی گوش کنید.
بلندگوی Vortex با قیمت ۱۱۹ دلار راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این بلندگوی بی‌سیم را شماهده کنید:
vortex-1 vortex-2 vortex-3 vortex-4 vortex-5 vortex-6 vortex-7
منبع: Guru3d


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما