بسته الحاقی Watch Dogs Legion با حضور ایدن پیرس تیرماه از راه می‌رسد

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
واچ داگز لیجن

یوبی‌سافت در کنفرانس خبری زنده‌ی E3 2021 از بازی‌های متنوعی رونمایی کرد. خبرهای مختلفی از مجموعه‌ی فار کرای تا ریبنو سیکس را دریافت کردیم و بالاخره تاریخ انتشار اولین بسته‌ی الحاقی بازی Watch Dogs Legion به نام Bloodline هم اعلام شد. عاشقان واچ داگز قادر به دریافت محتوای جدید بازی در روز ۶ ژوئیه به‌عنوان بخشی از سیزن پس بازی خواهند بود.

طرفداران بازی واچ داگز، ماه‌هاست منتظر انتشار اولین بسته الحاقی داستانی بازی هستند اما مشکلات موجود باعث شد تا یوبی‌سافت در اعلام تاریخ انتشار آن، تعلل به خرج دهد. به‌ هر حال روز ۱۵ تیر برای طرفداران Watch Dogs Legion روز بزرگی خواهد بود و حتما این تاریخ را به یاد داشته باشید. درباره‌ی محتوای جدید بازی باید بگوییم که ایدن پیرس که شخصیت اصلی اولین شماره‌ی مجموعه است، به بخش داستانی واچ داگز لیجن خواهد آمد. به قول طرفداران یوبی‌سافت، مشهورترین دایی تاریخ ویدیو گیم بار دیگر به دنیای جذاب بازی بر خواهد گشت.

یوبی‌سافت در توضیح بسته الحاقی Bloodline نوشته است:

این دی‌ال‌سی وقایع قبل از داستان اصلی را پوشش می‌دهد. ایدن پیرس شهر شیکاگو را ترک کرده و بلیت سفر به مقصد لندن را تهیه‌کرده است. او آنجا به پسر خواهرش به نام جکسون می‌پیوندد تا زندگی تازه‌ای را شروع کند اما در دام قدرت شرکت‌های تولیدکننده ربات‌های نظامی می‌افتد و باعث می‌شود به‌عنوان یکی از اعضای گروه DedSec به فعالیت بپردازد. ایدن باید از تجربه و شم جاسوسی خود به‌منظور دوام آوردن در این شهر وحشی استفاده کند و خانواده‌اش را از خطرات به دور نگه دارد.

همان‌طور که خواندید، ایدن پیرس به دنبال ملاقات با جکسون است اما ملاقات خشک‌وخالی به درد ما نخواهد خورد و در واقع ما به دنبال یک محتوای داستانی جذاب و مهیج هستیم. حضور در لندن و مشکلات روحی که ایدن دارد، باعث می‌شود تا بار دیگر دست‌به‌کار شود و از تجربه‌ی خود به‌منظور دوام آوردن در شهر استفاده شود. دی‌ال‌سی Bloodline‌ به‌نوعی یکی پیش‌درآمد برای Watch Dogs Legion است که مراحل فرعی متنوعی برای هر دو شخصیت هم ارائه می‌دهد.

بازی واچ داگز لیجن

اگر به دنبال تجربه‌ی چنین داستانی هستید و می‌خواهید بار دیگر با ایدن ملاقات کنید، لازم است که ۱۵ دلار برای این بسته‌ی الحاقی بپردازید. البته یوبی‌سافت پیشنهاد می‌کند که سیزن پس بازی را باقیمت ۳۰ دلار خریداری کنیم که تمامی آپدیت‌ها و محتوای داستانی بعدی را هم به‌صورت کامل در اختیار ما قرار می‌دهد. این به شما بستگی دارد که کدام گزینه را انتخاب کنید. منتظر حضور ایدن پیرس در بخش داستانی و چندنفره‌ی بازی در روز ۱۵ تیر باشید.

گفتنی است محتوای پس از انتشار Watch Dogs Legion به دلیل همه‌گیری کرونا و دورکاری توسعه‌دهندگان با مشکلات زیادی همراه بوده و از سویی باگ‌های متنوع بازی هم اجازه خلق محتوای جدید را به استودیو نمی‌داد. اولین محتوای سیزن پس بازی در ماه گذشته منتشر شد که شامل چند مرحله‌ی جدید برای بخش داستانی و یک اپراتور مخصوص بود. اوایل ماه ژوئن هم یک مود آنلاین برای واچ داگز لیجن توسط استودیو یوبی‌سافت تورنتو منتشر شد که بازیکنان را مقابل یورش دسته‌ای از زامبی‌ها قرار می‌داد.

منبع: ‌Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه