نویسنده‌ی سریال وست‌ورلد روی Last of Us 2 کار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در طی رویداد PlayStation Experience امسال، استودیوی بازی‌سازی ناتی‌داگ رسما از قسمت دوم بازی The Last of Us رونمایی کرد. «نیل دراکمن»، مثل قسمت اول این بازی، کارگردانی The Last of Us: Part 2 را هم بر عهده دارد. او چند روز پیش و در پنل مخصوصی که برای این بازی برگزار شد، اطلاعات بیشتری از بازی ارایه داد و برای مثال گفت که شخصیت اصلی بازی، «الی» (Ellie) است. می‌توانید مجموعه اطلاعاتی که از The Last of Us: Part 2 داریم را از این جا دنبال کنید.

قرار است قسمت دوم The Last of Us توسط نیل دراکمن و «هلی گرلس» (Halley Gross) نوشته شود.

با اینکه اطلاعات زیادی از روند داستان بازی منتش نشده است، اما دراکمن در توییتر کمی درباره‌ی بازی صحبت کرده. او گفته است که خط داستانی بازی، فراز و نشیب زیادی دارد و شما را درگیر می‌کند. با این حال، دراکمن به این موضوع اشاره کرده است که بازی فعلا در مراحل اولیه‌ی ساخت قرار دارد و نمی‌توانند چیزی از جزییات داستانی را فاش کنند.

با این حال، کارگردان The Last of Us: Part 2 گفته است که بازی را تنهایی نمی‌نویسد و یک نویسنده‌ی دیگر هم او را همراهی می‌کند. قرار است قسمت دوم The Last of Us توسط نیل دراکمن و «هلی گرلس» (Halley Gross) نوشته شود. هلی گراس را به خاطر نوشتن مجموعه‌ی تلویزیونی «وست‌ورلد» (Westworld) می‌شناسیم.

the-last-of-us-part-2

هلی گراس دو قسمت Trompe L’Oeil و The Adversary از سریال وست‌ورلد را نوشته است. او هم‌چنین نویسنده‌ی داستان دو قسمت دیگر از این سریال بوده است.

سازندگان سریال وست‌ورلد گفته بودند که مجموعه‌شان را با الهام از بازی‌هایی مثل «بایوشاک» و Red Dead Redemption ساخته‌اند. نمی‌دانیم آیا بازی The Last of Us: Part 2 از روی سریال وست‌ورلد تاثیر خواهد گرفت یا نه.

طرفداران بازی The Last of Us نگرانی‌های خودشان را نسبت به سطح توقع از بازی، به نیل دراکمن ابراز کرده‌اند. نیل دراکمن هم در پاسخ گفته است که اگر مطمئن نبودند که نمی‌توانند عنوانی به خوبی قسمت اول بسازند، سراغ ساخت دنباله‌ی بازی نمی‌رفتند.

منبغ: WCCFtech

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۳ دیدگاه
 1. DarbacheStudio

  کسی میدونه حدودا کی قراره بازی منتشر شه ؟

  1. تاریخ عرضه‌ی مشخص نداره.
   ولی احتمال خیلی زیاد اواخر ۲۰۱۹.

 2. M

  یه دمو از دنیای غرب دیدم به نظر میاد خوب باشه ولی هیچی مثل the expanse نمیشه که درمورد ۲۰۰ سال دیگه دنیا هست برخلاف بیشتر سریال های دیگه که همشون تکراری و در مورد گذشته یا حال و وقایع نا مشخص است ولی the expanse کاملا علمی و قابل قبول هست و ارزش دیدن رو داره و خیلی خووب آینده و ۲۰۰ سال دیگرو تداعی میکنه … البته فقط ادمای خلاق و دوراندیش جذب این سریال ها میشن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما