واتساپ شاید به‌زودی انتقال چت‌ها به شماره تلفن دیگر را امکان‌پذیر کند

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۷ ۷ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
واتساپ

مدتی قبل، اطلاعاتی درباره‌ی جزئیات امکانات واتساپ برای مهاجرت به گوشی جدید و سینک بین گجت‌های مختلف فاش شد. حالا یکی از سایت‌های فعال در زمینه‌ی ویژگی‌های واتساپ اعلام کرده که این اپلیکیشن در حال آماده‌سازی مشخصه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد چت‌های خود را به شماره تلفن دیگری منتقل کنند.

در حال حاضر اگر بخواهید نسخه‌ی پشتیبان چت‌های خود را بازیابی کنید، گوشی جدید باید از همان شماره تلفن و سیستم‌عامل گوشی قبلی بهره ببرد. اگرچه در حال حاضر قابلیت انتقال چت‌ها از اندروید به iOS در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد، این قابلیت جدید می‌تواند انتقال این اطلاعات را به شماره تلفن جدید نیز امکان‌پذیر کند.

واتساپ

در اسکرین‌شاتی که از ابزار انتقال چت‌های بین اندروید و iOS منتشر شده، می‌توانیم گزینه‌ی مربوط به انتقال به شماره تلفن جدید را مشاهده کنیم. در کنار محتوای چت‌ها، با این ابزار حتی فایل‌هایی مانند عکس‌ها و ویدیوها هم می‌توانند انتقال پیدا کنند. فرایند تغییر شماره تلفن هم باید پیش از انتقال تاریخچه‌ی چت‌ها آغاز شود.

در این گزارش آمده که این ویژگی در حال حاضر برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون‌ها در دست توسعه قرار دارد و احتمالا در آینده‌ی نزدیک برای عموم کاربران ارائه خواهد شد.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما