بازی اکشن چینی Where Winds Meet برای کامپیوتر معرفی شد

۵ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Where Winds Meet

بازی Where Winds Meet اثر جدیدی است که در رویداد افتتاحیه‌ی گیمزکام معرفی شد و شما در آن سرنوشت خود را در دوران پایانی عصر ده پادشاهی در تاریخ چین رقم می‌زنید.

این بازی نقش‌آفرینی اکشن ماجراجویی جهان‌باز  توسط استودیو اِوراستون (Everstone) در حال توسعه است و قرار است برای کامپیوترهای شخصی عرضه شود. در این بازی، شما در نبردهای هنرهای رزمی سریع شرکت خواهید کرد، مشاغل مختلف را با مأموریت‌های خود درون بازی تجربه خواهید کرد و دنیای بزرگی را در بازی کشف خواهید کرد که هم زیبا است و هم پر از رمز و راز‌های مختلف.

پس‌زمینه‌ی بازی Where Winds Meet ریشه‌ای در اواخر دوران تاریخی ده پادشاهی چین دارد. جایی که آخرین امپراتور سلسله‌ی تانگ جنوبی یعنی لی یو (Li Yu)، در جهان به‌عنوان امپراتور فرمانروایی می‌کند اما بیشتر به‌عنوان امپراتور جاودانه‌ی شعر شناخته می‌شود. این عشق او به شعر بود – نه قدرت – که در نهایت باعث شکست او در جنگ شد و او را اسیر سلسه‌ی سونگ (Song) کرد. در طول سه سال حبس، لی پیوسته آرزوی دیدار کشور و معشوقه‌اش را داشت اما او پس از اینکه متوجه شد سرنوشتش به یک فنجان شراب مسموم ختم می‌شود، آن آرزوها را به شاهکاری به نام «بانوی زیبای یو» تبدیل کرد.

Where Winds Meet

این بازی در دوران درگیری‌های جنگی در ابتدای سلسله‌ی سونگ شمالی ساخته شده است. در اینجا شما در نقش یک شمشیرزن سرگردان قرار می‌گیرید که از هنرهای رزمی و مهارت‌های مبارزه با شمشیر خود برای بقا در برابر دشمنان بی‌شمارش استفاده می‌کند. در این دنیا، شما باید بین حفظ قوانین اخلاقی خود برای حفاظت از افراد بی‌گناه و مبارزه برای عدالت یا اینکه تنها برای خودتان زندگی کنید و خطر هرج‌ومرج و ناامیدی بیشتر در این سرزمین را به جان بخرید، یکی را انتخاب کنید.

مبارزه در بازی دارای مبارزات سریع در سبک Wuxia است که در آن می‌توانید ضربات دشمن را دفع کنید، از تای‌چی (Tai Chi) برای منحرف‌کردن حملات استفاده کنید یا از آکروباتیک برای ضربه‌زدن از تمام زوایا استفاده کنید. شما به چندین مهارت هنرهای رزمی و سلاح‌های متنوع با برد نزدیک و دور دسترسی خواهید داشت که به شما اجازه می‌دهد از ترکیبی از توانایی‌های مختلف برای شکست دشمنان استفاده کنید.

دنیای بازی Where Winds Meet نیز خانه حیوانات وحشی و موجودات فراطبیعی مختلفی است که برای نبرد به رویکردهای منحصر‌به‌فردی نیاز خواهند داشت. همچنین از مهارت‌های هنرهای رزمی شما برای اکتشاف جهان با بالارفتن از دیوارها، پریدن از روی پشت‌بام‌ها و دویدن روی امواج استفاده خواهد شد. اسب شما نیز شما را با سرعت به نقاط مختلف خواهد برد. در حالی که مبارزه در بازی نقش مهمی ایفا را می‌کند، شما می‌توانید انتخاب کنید که همان فردی باشید که می‌خواهید. شما می‌توانید پزشکی باشید که جان‌های زیادی را نجات می‌دهد یا تاجری باشید که می‌خواهد تا جایی که ممکن است طلا به دست بیاورد.

بازی همچنین دارای یک سیستم ساخت‌وساز رایگان با بیش از ۶۰۰ مؤلفه است که به شما امکان ساخت سازه‌های مختلف را می‌دهد. شما می‌توانید آزادانه زندگی کنید و فعالیت‌های جانبی را نادیده بگیرید تا داستان اصلی را دنبال کنید و با خطرناک‌ترین دشمنان این قلمرو مواجه شوید.

بازی Where Winds Meet در حال حاضر فقط برای کامپیوترهای شخصی معرفی شده است. اگرچه این بازی تاریخ عرضه‌ای ندارد اما قرار است نسخه‌ی بتای آن در سال جاری میلادی عرضه شود.

منبع: VG247

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه