بازیگر جوکر در سه‌گانه‌ی مت ریوز مشخص شد؟

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
جوکر ویلیام دفو

یک طراحی جدید، ویلم دفو ستاره‌ی فیلم‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) و فانوس دریایی (The Lighthouse) را به‌عنوان جوکر بعدی در دنیایی که بتمن آن رابرت پتینسون است، نشان می‌دهد.

ویلم دفو با نقش‌آفرینی‌های پیچیده و وحشت‌آور غریبه نیست؛ به همین دلیل است که یک طرح مفهومی ساخته شده به دست یکی از طرفداران، این بازیگر را به‌عنوان دلقک مشهور شهر گاتهام که به‌عنوان شاهزاده‌ی جرم و جنایت شناخته می‌شود، در دنیایی که رابرت پتینسون بروس وین آن است، متصور شده است.

از سال گذشته، شایعه‌ها پیرامون این موضوع که کارگردان، مت ریوز، می‌خواهد در قسمت‌های بعدی از نقش منفی‌های کلاسیک دنیای دی‌سی استفاده کند، دست به دست می‌شوند؛ اما هرگز خبری رسمی در این باره که او در زمینه‌ی ساخت فیلم دوم پیشرفتی حاصل کرده‌است یا خیر، نبوده است.

البته از آنجایی که بتمن (The Batman) مدام توسط تأخیرها و مشکلات هنگام ساختی که نتیجه‌ی بحران جهانی کرونا بوده، ضربه خورده است، این بی‌خبری و سردرگمی باعث تعجب نیست.

ایده‌ی حضور ویلم دفو در نقش جوکر نخستین بار توسط یکی از کاربران اینستاگرام با نام کاربری ریانز. ریویوز (ryans.reviews) مطرح شد. او با تأثیر پیش‌زمینه‌ای از خط داستانی کلاسیک فرانک میلر در قسمت بازگشت شوالیه‌ی تاریکی (The Dark Knight Returns) که در آن بتمن پس از این که جوکر تعداد زیادی از شهروندان بی‌گناه را می‌کشد بتارنگی (Batarang) به چشم او پرتاب می‌کند، طرحی در اینستاگرام خود منتشر کرد.

هیچ شکی نیست که دفو توانایی مقابل دوربین آوردن نقشی مانند جوکر را دارد و اینکه ببینیم او با شخصیت مقابل رابرت پتینسون در این نسخه‌ی سیاه جدید از شهر گاتهام که در اولین تریلر منتشر شده از فیلم دیده‌ایم، چه خواهد کرد، مجذوب‌کننده خواهد بود.

آیا دوست دارید یک بار دیگر، پس از فانوس دریایی، همکاری رابرت پتینسون و ویلم دفو را ببینید؟

آیا ویلم دفو انتخاب مناسبی برای نقش جوکر است؟

خط داستانی بتمن تا به امروز توسط سازندگان به‌خوبی از چشم مخاطبان و رسانه‌ها مخفی شده است؛ اما می‌دانیم که فیلم، رابرت پتینسون را در نقش نسخه‌ای جوان‌تر از بروس وین دنبال می‌کند و به تاریخچه‌ی ساخته شدن بتمن طی سال دوم خودش به‌عنوان شوالیه‌ی تاریکی در شهر گاتهام می‌پردازد.

فیلم همچنین می‌خواهد بیش از آن چه در نسخه‌های قبلی بتمن دیده‌ایم بر روی توانایی‌های این قهرمان به‌عنوان یک کارآگاه تمرکز کند.

بتمن (The Batman) قرار است سه‌گانه‌ای جدید از دنیای دی‌سی باشد که ستاره‌ی آن رابرت پتینسون خواهد بود.

این فیلم که مت ریوز کارگردانی آن را بر عهده دارد با بازیگران ذیل به مقابل دوربین رفته است؛

 • رابرت پتینسون در نقش بتمن
 • جفری رایت در نقش جیمز گوردون
 • زوئی کراویتز در نقش زن گربه‌ای
 • پل دینو در نقش ریدلر
 • اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث
 • کالین فارل در نقش پنگوئن
 • جان تورتورو در نقش کارمین فالکون

در حال حاضر بتمن قرار است در تاریخ ۴ مارچ سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) به سینماها بیاید.

منبع: heroichollywood

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Avatar حسن

  واقعن که خدا کنه جوکر رو و فیلم هاش رو از کل دنیا حذف کنند

 2. Avatar محمد حسین

  بنظرم همونطوری که رابرت پتینسون بهترین انتخاب برای نقش بتمن بود،ویلم دفو هم بهترین انتخاب برای نقش جوکر هستش و اگه برای این نقش انتخاب بشه،احتمال این که سه گانه مت ریوز از سه گانه نولان جلو بزنه برای من بسیار بالا میره

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه