اولین نگاه به بازیگران سریال ویچر

۱۵ تیر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازیگران سریال ویچر

زمان زیادی تا پخش سریال «ویچر» (The Witcher) باقی است و به این زودی‌ها نباید منتظر تماشای تریلر این مجموعه باشیم. با این حال، می‌توانیم به لطف اولین تصاویر رسمی این مجموعه، چند ماه آینده را سر این موضوع که سریال ویچر چقدر به منبع اصلی‌اش وفادار است، با نت‌فلیکس سروکله بزنیم. نت‌فلیکس اولین تصاویر رسمی از شخصیت‌های اصلی و بازیگران سریال ویچر را منتشر کرده است.

از میان بازیگران سریال ویچر سه شخصیتی که توانسته‌ایم چهره‌هایشان را ببینیم، از این قرار هستند:

 • «هنری کویل» (Henry Cavill) در نقش «گرالت» (Geralt)
 • «آنیا کولاترا» (Anya Cholatra) در نقش «ینفر» (Yennefer)
 • «فریا آلن» (Freya Allan) در نقش «سیری» (Ciri)

می‌توانید در ادامه اولین تصاویر رسمی هنری کویل را در نقش گرالت ببینید.

پوستر سریال ویچر هم منتشر شده است که گرالت را از پشت و با یک شمشیر نشان می‌دهد. قبل از این که بخواهیم به این موضوع خرده بگیریم، بد نیست اشاره کنیم که سریال ویچر از روی رمان‌های اصلی این مجموعه ساخته شده است؛ در رمان‌ها گرالت یک شمشیر با خود حمل می‌کند و شمشیر دوم را روی اسب خود یعنی «روچ» (Roach) نگه می‌دارد.

یکی از دلایل اصلی تفاوت گرالت در سریال ویچر شبکه‌ی نت‌فلیکس، با گرالت در مجموعه بازی‌های ویچر، چگونگی روایت قصه‌ی این شخصیت در سریال است. در حالی که از نظر داستانی، بازی‌ها پس از رمان‌ها اتفاق می‌افتند، سریال ویچر یک گرالت جوان را به تصویر می‌کشد.

در توضیح سریال ویچر، نت‌فلیکس نوشته است: «بر اساس مجموعه کناب‌های پرفروش ویچر، سریال ویچر قصه‌ای از سرنوشت و خانواده تعریف می‌کند. گرالت، یک شکارچی هیولا تنها، مقابل دنیایی قرار گرفته است که مردمانش از هیولاها شرورتر هستند. سرنوشت او را به سمت یک جادوگر قدرتمند و یک شاهزاده‌ی جوان می‌کشاند و این سه، در سرزمین خطرناکی مجبور به سفر می‌شوند.»

روی پوستر رسمی سریال هم نوشته شده است: «بدترین هیولاها، آن‌هایی هستند که خودمان خلق می‌کنیم.»

تاریخ مشخصی برای پخش سریال ویچر در نظر گرفته نشده و نت‌فلیکس فقط گفته است که در پایان سال ۲۰۱۹ می‌توانیم منتظر پخش سریال ویچر باشیم.

قرار است در نمایشگاه کامیک-کان سن دیگو که کمتر از یک ماه دیگر آغاز می‌شود، در قالب یک پنل اطلاعات بیشتری از سریال ویچر منتشر شود.

منبع: توییتر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar ARA3H. ANS

  بهترین سریال است و من بی صبرانه منتظر فصل ۲ این فیلم هست

  از لحاظ شباهت هنری کویل بهترین فرد برای این
  نقش است. [:

 2. Avatar پارسا

  حیف شد واقعا که نت فلیکس نتونست بازیگران بهتری پیدا کنه. امیدوارم حداقل کیفیت سریال حرفی برای گفتن داشته باشه بازیگراش که هیچ شباهتی به شخصیت های کتاب یا بازی ندارن متاسفانه.

  1. Avatar llnth3

   هنری کویل به این خوبی !!!

  2. Avatar احسان

   حس میکنم بازی ویچر رو با یه بازی دیگه اشتبه گرفتی، هنری کویل به این خوبی و شباهت بالا، به نظر میاد سریال خوبی هم باشه از همه نظر

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه