ولفنشتاین ۲ با نمایش تریلری شگفت‌انگیز معرفی شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۰ ۷ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه

در طول کنفرانس امروز صبح شرکت بازی‌سازی بتسدا، این شرکت از دنباله‌ی بازی ولفنشتاین رونمایی کرد. بازی Wolfenstein II: The New Colossus، دنباله‌ی مستقیمی برای Wolfenstein: The New Order است و توسط استودیوی بازی‌سازی «ماشین گیمز» ساخه می‌شود.

ولنفشتاین ۲ هنوز هم یک اکشن اول شخص پر سر و صدا و خشن است.

نازی‌ها که در ولفشنتاین قبلی، جنگ را پیروز شده و پیشرفت‌های بزرگی کرده بودند، امریکا را اشغال کرده‌اند. مثل بازی قبلی، در نقش BJ Blazkowicz قرار می‌گیرد و به همراه نیروهای مقاومت، به جنگ با نازی‌های می‌روید. مراحل مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده که از در بخش‌های مختلف امریکا، مثل شهر کوچک «راسول» یا ایالت‌های «نیو مکزیکو» و «نیو اولیانز» اتفاق می‌افتد. «منهتن» نیویورک هم بمب اتمی خورده و نابود شده و یکی از مراحل بازی است.

ولنفشتاین ۲ هنوز هم یک اکشن اول شخص پر سر و صدا و خشن است. اسلحه‌های جدید و حرکات تازه برای لت و پار کردن دشمنان، بخش مهمی از روند بازی ولفنشتاین ۲ را تشکیل می‌دهد.

تریلری که بتسدا برای رونمایی از ولفنشتاین ۲ ساخته، بسیار جذاب است. این تریلر نه تنها بخش‌های داستانی و اکشن بازی را به تصویر می‌کشد، بلکه استایل بسیار جالبی دارد. زندگی امریکایی‌ها پس از اشغال نازی‌ها، با عناصر بسیار جالبی همراه شده است. برای مثال، موسیقی و برنامه‌های تلویزیونی امریکا، با اینکه هنوز امریکایی هستند، اما پروپاگاندای نازی‌ها را در خودشان دارند.

می‌توانید تریلر و تصاویر جدید Wolfenstein II: The New Colossus را در ادامه ببینید. این بازی قرار است در روز ۲۷ اکتبر سال جاری (آبان ماه)، روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

منبع: Gematsu

E3-2017-Ad

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar حسن

    متاسفانه سری های جدید ولفنشتاین خیلی رباتیک و ماشینی شدن البته سازنده اش هم همین اسم رو داره. بعد از دومین قسمت که خیلی نا امید کننده بود ماشین گیم ساخت این مجموعه رو دست گرفت که تا الان به اندازه کافی دلچسب نبوده. خوب بود که جنبه تاریخی و جنبه تخیلی اش توی یک سطح بودند درست مثل اولین قسمت. خیلی احساس مدرنیته به آدم دست میده بخاطر اغراق در تخیلی بودنش البته گاهی اوقات هم به معنی بودن کشیده میشه مثلا اون شخصیت منفی با جاروبرقی مغز رفیق قهرمان رو میکشه و بعد در شیشه میگذارد. امیدوارم این اخرین ولفنشتاین ماشین گیم باشه و نسخه بعدی توسط کمپانی یا حداقل زیر مجموعه دیگری ساخت بشه.