۱۵ مدل استایل پیراهن پلاس سایز برای خانم‌ها

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۸ دقیقه
بهترین استایل برای خانم‌های پلاس سایز

اگر یک خانم پلاس سایز هستید بهتر است بدانید که هیچ فرم و اندازه‌ی بدن کاملی وجود ندارد. صرف نظر از سایزتان، شما همچنان می‌توانید یک کمد از لباس‌های ایده‌آل و مورد علاقه‌تان داشته باشید. مهم‌ترین چیز آن است که سایز و فرم بدن خود را بدانید تا بتوانید با انتخاب لباس‌های سایز بزرگ مناسب با آن، بهترین استایل پلاس سایز خود را در موقعیت‌های مختلف رسمی و غیررسمی نشان دهید.

باوجودآنکه لباس‌های سایز بزرگ در بازار به وفور وجود دارند، اما همچنان یافتن لباس‌های شیک برای افرادی با اندام پلاس سایز دشوار است. البته این بدین معنی نیست که مدل‌های لباس برای افراد بزرگ سایز، تنوع ندارند. خانم‌های پلاس سایز انتخاب‌های زیادی دارند از جمله لباس‌های مد روز A-Line، مدل های ماکسی و لباس‌های تیره‌رنگ که آن‌ها را لاغرتر نشان می‌دهند. اما چگونه می‌توان هنگام خرید پیراهن سایز بزرگ زنانه دچار سردرگمی نشد؟ این مقاله به شما کمک می‌کند تا با بهترین استایل پیراهن پلاس سایز متناسب با فرم بدن‌تان آشنا شوید.

۱. پیراهن‌ Feminine Wrap

لباس چپ و راست مناسب خانم های پلاس سایز

پیراهن‌های زنانه Wrap به دلیل برش یقه آن، به پیراهن چپ و راست یا پیراهن لنگی معروف هستند. پیراهن چپ و راست، جذاب‌ترین لباس برای خانم‌های پلاس سایز است. وقتی صحبت از لباس‌های سایز بزرگ می‌شود، لباس یقه چپ و راست اغلب در جایگاه بالایی از محبوبیت در بین خانم‌ها قرار می‌گیرد. طرح لباس یقه چپ و راست بدین‌گونه است که پارچه آن در قسمت سینه بر روی هم قرار می‌گیرند و مانند کمربند دور کمر شما می‌پیچند و همین ویژگی باعث می‌شود که سیلوئت اندام شما، فرم ساعت شنی بگیرد. فرم ساعت شنی، کمر شما را باریک‌تر نشان می‌دهد.

لباس‌هایی مانند پیراهن چپ و راست به هر نوع سایز و فرم بدنی می‌آیند و آن را جذاب‌تر نشان می‌دهند. این مدل پیراهن که اغلب با پارچه‌های باکیفیت و نرم دوخته می‌شوند را می‌توانید در موقعیت‌های مختلف مانند یک دورهمی دوستانه تا یک مجلس عروسی رسمی به تن کنید و از احساس راحتی و اعتماد به نفسی که به شما می‌دهند، نهایت لذت را ببرید.

۲. پیراهن‌ A-line پلاس سایز

پیراهن A-Line سایز بزرگ

به‌عنوان یک خانم پلاس سایز اگر می‌خواهید اندام شما حالت ساعت شنی را به دست آورد، باید لباس‌های سایز بزرگ A-Line را امتحان کنید. پیراهن A-line در قسمت بالاتنه تنگ و از قسمت کمر به پایین، به‌صورت مثلثی گشاد می‌شوند و فرم بدن شما را مانند یک ساعت شنی نشان می‌دهند.

این مدل لباس برای بسیاری از خانم‌ها در هر سایز و فرم بدنی مناسب هستند؛ اما می توانند لباسی برای لاغرتر نشان‌دادن خانم‌های پلاس سایز باشند. می‌توان گفت لباس‌های A-line کاملاً مناسب خانم‌های سایز بزرگ هستند. اگر شما یک خانم درشت‌هیکل هستید، باید لباس‌های A-line را امتحان کنید. این مدل پیراهن معمولاً از پارچه‌هایی از جنس پنبه، جین، ابریشم مصنوعی و پلی‌استر ساخته می‌شوند تا فرم و ایستایی پیراهن بر روی بدن را حفظ کنند. به همین دلیل به‌راحتی می‌توانند اندام هر خانم پلاس سایزی را جذاب‌تر نشان دهند. اگر اضافه وزن دارید، لباس‌های A-line گزینه خوبی برای شما هستند.

۳. پیراهن Empire

پیراهن طرح امپراطوری برای خانم های پلاس سایز

لباس کمر امپراتوری برای خانم‌های سایز بزرگ، به‌ویژه آن‌هایی که بالاتنه‌شان بزرگ‌تر است، انتخاب مناسبی است. خط کمر در پیراهن امپراطوری درست زیر سینه‌ها و بالای شکم است که باعث باریک‌تر به‌نظررسیدن کمر و شکم می‌شود. استایل با پیراهن کمر امپراتوری برای خانم‌های پلاس سایز باعث لاغرتر به نظر رسیدنشان می‌شود. این مدل لباس از خط زیر سینه گشاد می‌شود تا بر روی شکم و پایین‌تر حالت شناور و آزاد داشته باشد.

مدل کمر امپراطوری یکی از بهترین لباس‌ها برای خانم‌های سایز بزرگ است؛ زیرا با انواع فرم‌های بدن مانند سیب، مستطیل یا مثلث مطابقت دارد. در پیراهن Empire خط کمر دقیقاً زیر سینه است و در نتیجه توجه‌ها را از پایین و روی شکم به سمت بالا و سینه‌ها جلب می‌کند که نقطه قوت اندام شما است. لباس‌های کمر امپراتوری هم با طول بلند تا روی پا و هم کوتاه تا روی زانو در بازار موجود هستند. برای خانم‌های پلاس سایز، پیراهن امپراطوری کوتاه بهتر هستند زیرا باعث باریک تر و بلند قدتر به نظر رسیدن آن‌ها می شود.

۴. پیراهن‌ راسته سایز بزرگ

پیراهن راسته سایز بزرگ زنانه

لباس‌های راسته برای خانم‌هایی که به دنبال استایل‌های معمولی، ساده و خنک هستند، عالی به نظر می‌رسند. پیراهن‌های زنانه راسته، خط کمر ندارند؛ بنابراین مستقیماً از شانه‌ها به پایین می‌افتند. این لباس‌ها برای خانم‌های سایز بزرگ که شانه‌هایی مساوی یا پهن‌تر از کمرشان دارند، مانند شکل‌های بدن مستطیل و سیب، مناسب هستند.

۵. پیراهن Off the shoulder

 پیراهن Off-the-shoulder پلاس سایز

یکی دیگر از انواع لباس‌های مناسب شما، پیراهن پلاس سایز Off the shoulder است که شانه شما را نشان می‌دهند. این پیراهن به دلیل آستین‌های آن که دور شانه شما قرار می‌گیرد، باعث تعادل در بالاتنه و پایین‌تنه خانم‌هایی می‌شود که شانه‌های کم‌عرض‌تر نسبت به باسن خود دارند. بدین ترتیب با افزودن حجم به نیم‌تنه بالایی و روی شانه‌ها، فرم بدن زیباتر به نظر می‌رسد.

۶. پیراهن Peplum

لباس سایز بزرگ مدل Peplum برای خانم های پلاس سایز
لباس‌های سبک Peplum برای فرم‌های سایز بزرگ مناسب هستند. رافل‌ها یا همان چین‌های لباس در ناحیه کمر به ایجاد تصوری از شکل منحنی و ساعت شنی کمک می‌کنند. یک دامن کوتاه چین‌دار دور کمر شما دوخته می‌شود و لباس را برای چند سانتیمتر، دور آن ناحیه بازتر نشان می‌دهد و باعث می‌شود کمر کوچک‌تر از شانه‌ها و باسن به نظر برسد. بنابراین، لباس‌های پپلوم مناسب خانم‌های سایز بزرگی هستند که فرم بدنی مستطیلی یا بیضی شکل دارند و درعین‌حال به دنبال اندامی متناسب هستند.

پانچو زنانه کد 2023
۱۰ %
۷۸۰,۰۰۰
۷۰۲,۰۰۰ تومان

۷. پیراهن Midi برای خانم‌های پلاس سایز

مدل لباس Midi سایز بزرگ

پیراهن‌های میدی اگر با کفش و صندل مناسب استایل شوند، به بلندتر دیده‌شدن قد شما کمک خواهند کرد. این فرم لباس‌ها به دلیل راحتی و سبک بودن پارچه آن‌ها مناسب ساحل، منزل و حتی دورهمی‌های دوستانه هستند.

۸. پیراهن Fit and flare

پیراهن پلاس سایز Fit-and-flare

پیراهن‌های fit و flare به‌گونه‌ای طراحی شدند که دامن آن با قرارگرفتن بر روی کمر و نمایش فرم ساعت شنی مناسب اندام‌های پلاس سایزند.

۹. پیراهن Bodycon

لباس Bodycon مناسب خانم های سایز بزرگ

لباس‌های سایز بزرگ بادیکن، راهی برای نمایش منحنی‌های طبیعی بدن و شکل ساعت شنی اندام شما هستند، به‌خصوص اگر رنگ و برش‌های مناسب با فرم بدن خود را انتخاب کنید. این مدل پیراهن‌ها سینه و کمر را در جذاب‌ترین حالت ممکن نشان می‌دهند.

۱۰. پیراهن Satin slip پلاس سایز

استایل پیراهن ساتن سایز بزرگ شیک

پیراهن ساتن Slip معمولاً دارای دو بند باریک برای نگه‌داشتن لباس بر روی شانه‌ها است. نگران نباشید که چه لباس‌هایی بر تن یک خانم پلاس سایز بهتر به نظر می‌رسند، زیرا لباس‌های ساتن اسلیپ همیشه مد روز هستند و ظاهری رمانتیک به صاحب خود می‌دهند. پیراهن ساتن اسلیپ از پارچه ساتن بسیار باکیفیت دوخته شده است و برای جذاب‌تر کردن ظاهر طراحی شده‌اند. همچنین این مدل پیراهن دارای برش‌هایی است که منحنی‌های بدن شما را صاف‌تر نشان می‌دهند.

۱۱. پیراهن Plus Size Smock

استایل پلاس سایز با پیراهن Plus Size Smock

پیراهن اسموک به دلیل راحتی و آزادی دوخت، برای منزل بسیار مناسب هستند. برش های ساده و طرح آن، پیراهن اسموک را به گزینه‌ای مناسب برای خانم‌های پلاس سایز تبدیل می‌کند.

۱۲. لباس‌هایی با Asymmetric shapes

استایل پلاس سایز با لباس هایی در فرم نامشخص

پیراهنی با فرم نامتقارن، یک ایده‌ی عالی برای پوشیدن لباس پلاس سایز است. لباس‌های Asymmetric shapes معمولاً از الگوهای دوخت سنتی پیروی نمی‌کنند؛ بنابراین این مدل پیراهن منحنی‌های مختلفی متناسب با بدن شما دارند و سیلوئت های مختلفی ایجاد می‌کنند. این نوع لباس‌ها تمام عیوب را پنهان می‌کنند و ظاهری منحصر به فرد در شما ایجاد می‌کنند.

مانتو زنانه مدل کیمونو کد 2010

۱۳. لباس‌هایی با جزئیات در قسمت بالایی آن

لباس پلاس سایز با یقه طرح دار

هنگام خرید لباس سایز بزرگ، سعی کنید پیراهنی را انتخاب کنید که دارای جزئیات بیشتر در قسمت بالای لباس است. این جزئیات می‌تواند بر روی یقه، آستین‌های غیرمعمول و قسمت‌های دیگر لباس باشد. در واقع این جزئیات باعث جلب‌توجه بر آن قسمت‌ها و در نتیجه کاهش توجه به سایر قسمت‌های بدن و لباس می‌شود.

۱۴. پیراهن Pencil

پیراهن طرح مدادی برای خانم های سایز بزرگ

لباس‌های مدادی در اندام سایز بزرگ شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند. البته انتخاب سایز مناسب بسیار مهم است. لباس باید بر روی بدن بنشیند. سینه، کمر و باسن در این لباس باید کاملاً مناسب باشد. لباس مدل مدادی ظاهری زیبا و کلاسیک ایجاد می‌کند و می‌توانید آن را به‌عنوان یک پیراهن مجلسی سایز بزرگ در مهمانی‌ها به تن کنید و از جلوه آن بر تن لذت ببرید.

۱۵. پیراهن Maxi

استایل لباس ماکسی سایز بزرگ

لباس‌های ماکسی برای انواع اندام‌های زنانه و همچنین اندام‌های سایز بزرگ مناسب هستند. ایده اصلی این است که سیلوئت لباس ماکسی را انتخاب کنید که مناسب تیپ بدن شما باشد. لباس ماکسی، یک لباس مجلسی سایز بزرگ است که ظاهری بسیار شیک در شما ایجاد خواهد کرد. لباس ماکسی سایز بزرگ باعث لاغرتر جلوه‌کردن شما می‌شود.

جمع‌بندی

در گام نخست، خانم‌های پلاس سایز که به دنبال لباس مجلسی سایز بزرگ شیک هستند، علاوه بر دانستن سایز خود، باید با فرم و تیپ بدن خود آشنا شوند. آنچه برای بدن‌های گرد مناسب است ممکن است برای فرم‌های مستطیلی بدن ناجور باشند. مدل‌های لباس پلاس سایز بیشتری در بازار وجود دارد؛ بااین‌حال، ما سعی کردیم برخی از مدل‌های محبوب‌تر را به اشتراک بگذاریم تا علاوه بر اینکه ایده‌ای در استایل لباس سایز بزرگ به شما داده باشیم، کمک کنیم لباس سایز بزرگ مناسب خود را پیدا کنید. اکنون با آشنایی با مدل‌های مختلف لباس پلاس سایز، می‌توانید لباس‌های سایز بزرگ فوق‌العاده‌ای برای مجالس رسمی و غیررسمی انتخاب کنید.

منبع: LeMuseبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما