به زودی می‌توان ایکس‌باکس لایو و ایکس‌باکس گیم پس را با هم خرید

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اشتراک Xbox Game Pass

مایکروسافت خبر داده است که به زودی این امکان را برای کاربران ایکس‌باکس فراهم خواهد کرد تا دو سرویس ایکس‌باکس لایو گلد و سرویس ایکس‌باکس گیم پس را در قالب یک اشتراک خریداری کنند. اسم این سرویس اشتراکی جدید Xbox Game Pass Ultimate خواهد بود.

اشتراک جدید Xbox Game Pass Ultimate ماهانه ۱۵ دلار قیمت خواهد داشت.

سرویس ایکس‌باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) اشتراکی است که به کاربران ایکس‌باکس اجازه می‌دهد به صورت آنلاین بازی کنند. ارایه‌ی رایگان تعدادی بازی به صورت ماهانه هم بخشی از اشتراک ایکس‌باکس لایو گلد است.

از طرف دیگر، اشتراک ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) دسترسی تعدادی بازی را به مشترکان خود ارایه می‌دهد؛ طوری که مشترکان ایکس‌باکس گیم پس، به مجموعه‌ای از بازی‌ها دسترسی خواهند داشت و می‌توانند لیستی بیش از صد بازی را به صورت رایگان روی کنسول خود دانلود و بازی کنند.

اشتراک جدید Xbox Game Pass Ultimate هر دو سرویس دیگر ایکس‌باکس را در خود جای داده است و با قیمت ماهانه‌ی ۱۵ دلار در اختیار کاربران ایکس‌باکس قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر، تعدادی از اعضای Xbox Insider به صورت آزمایشی و محدود می‌توانند اشتراک Xbox Game Pass Ultimate را خریداری کنند. قرار است تا پایان سال جاری میلادی، امکان خرید این سرویس برای تمام کاربران ایکس‌باکس فراهم شود.

مایکروسافت گفته است که در آینده اطلاعات بیشتری از سرویس Xbox Game Pass Ultimate ارایه خواهند داد.

منبع: Microsoft

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما