بازی Clockwork Revolution از همه لحاظ یادآور بایوشاک اینفینت است؛ تریلر رونمایی آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
clockwork revolution

ایکس‌باکس در رویداد چندی پیش خود از عناوین بسیار زیادی رونمایی کرد و تلاش کرد تا اعتبار از دست رفته خود را دوباره بازگرداند. به همین دلیل این شرکت همکاری خود را با شرکت inXile اعلام کرده و بازی کلاکورک رولوشن (Clockwork Revolution) را معرفی کردند. این بازی در مراحل اولیه ساخت قرار داشته و به همین دلیل تاریخ دقیق عرضه آن اعلام نشده است.

کلاکورک رولوشن یک بازی به سبک استیم پانک (Steampunk) بوده که حالت اول شخص دارد. در این بازی عناصر نقش آفرینی به طور کامل مشهود بوده و یک دنیای بسیار جذاب دارد. شما در این بازی یک اختراع را پیدا می‌کنید که به کرکتر شما اجازه می‌دهد تا به گذشته سفر کند. شما می‌توانید گذشته شهری که در آن زندگی می‌کنید را دیده و روند تشکیل آن را مشاهده کنید. وقتی شما در زمان سفر کنید، تصمیمات کلیدی شما روی آینده شهر تأثیر گذاشته و داستان بازی را تغییر می‌دهد.

در بازی کلاکورک رولوشن شما کرکتر خود را از ابتدا طراحی می‌کنید. همینطور اینکه سیستم ارتباطی میان کرکترها بسیار دقیق بوده و این شخصیت‌ها به تصمیمات شما واکنش نشان می‌دهند. در این بازی از کنترل زمان در مبارزات نیز استفاده شده که باعث شده سیستم بسیار خاصی داشته باشد.

معرفی بازی clockwork revolution

کلاکورک رولوشن در شهر آوالون (Avalon) جریان دارد. این شهر کاملاً حالت فانتزی داشته و جذابیت بسیار خاصی دارد. به این شکل که قطارهای صنعتی قدیمی پرواز کرده و افراد ثروتمند اجزای بدن خود را با وسایل خاص جایگزین کرده‌اند. همینطور اینکه در تمام این دنیا خدمتکاران مکانیکی وجود داشته که زندگی را برای انسان‌ها راحت کنند.

نکته اینجاست که این دنیای تاریک یک راز در خود نهفته است. شهر زیبای اوالون توسط بانو آیرن وود (Lady Ironwood) ساخته شده که این فرد بسیار دقیق تمام آن را برنامه ریزی کرده است. به این شکل که او با استفاده از یک ماشین زمان به دوران کلیدی آوالون سفر کرده و در آنجا تغییر ایجاد کرده است. همین باعث شده که جمعیت کارگر همیشه در ظلم باشند و ثروتمندان پول بیشتری دریافت کنند.

زمانی که شما در آوالون بگردید، با یک کرنومتر روبرو می‌شوید. این کرنومتر به شما کمک می‌کند تا در زمان سفر کرده و گذشته تغییر ایجاد کنید. سپس شما به دنیای حال بازگشته تا اثر تغییرات را روی حال ببینید. زمانی که شما به دنیای حال بازگردید، این تغییرات را به شکل ظاهری یا به شکل مکالمات افراد داخل شهر می‌فهمید.

شرکت سازنده اعلام کرده که این بازی در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. از طرفی کلاکورک رولوشن از ابتدا با منابع مایکروسافت ساخته شده و برای کنسول‌های این شرکت بهینه شده است.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما