آپدیت جدید ایکس باکس بالاخره داشبورد ۴K را به سری ایکس می‌آورد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
داشبورد ایکس‌باکس

به روزرسانی اکتبر ایکس باکس به‌زودی عرضه خواهد شد. این آپدیت داشبورد ۴K را به ایکس باکس سری اس اضافه خواهد کرد. این خبر در سایت XboxWire اعلام شد. این به روزرسانی جدید شامل حالت شب برای دو کنسول ایکس باکس سری اس و ایکس هم خواهد بود. همین‌طور اینکه شما می‌توانید حالت دسترسی را هم به‌راحتی از بخش Xbox Guide تغییر دهید.

قبل از این آپدیت داشبورد ایکس باکس سری ایکس با کیفیت ۱۰۸۰p بود که به حالت ۴K ارتقاء یافته بود. حال این دشبورد با کیفیت ۴K از همان ابتدا رندر خواهد شد. البته این حالت تنها با اتصال سری ایکس به یک تلویزیون ۴K امکان پذیر است. با این اتفاق تمام آیکن‌های منو و Xbox Guide بهبود بصری خواهند داشت و بسیار مشخص‌تر خواهند بود.

آپدیت جدید ایکس باکس

تصویری از مقایسه کیفیت آیکن‌ها قبل و بعد از به روزرسانی

به روزرسانی جدید یک حالت شب هم به ایکس باکس وان، سری اس و ایکس اضافه خواهد کرد. این حالت به شما اجازه می‌دهد تا میزان نور را تنظیم کنید. این امکان برای افرادی که به نور شدید حساس هستند یا در شب بازی می‌کنند بسیار مناسب است. این حالت حتی به شما اجازه می‌دهد تا نور چراغ‌های موجود روی کنسول را هم تنظیم کنید. همین‌طور اینکه شما توانایی تنظیم نور کنترلر را هم خواهید داشت. جدول زمانی هم برای حالت شب موجود خواهد بود. فیلتر آبی هم به آن اضافه شده که تنها روی ایکس باکس سری اس و ایکس موجود خواهد بود.

آپدیت جدید یک تنظیمات سریع هم خواهد داشت. با آن شما می‌توانید از بخش Xbox Guide برخی از عوامل دسترس را کنترل کنید. نکته‌ی مثبت این زمینه این است که شما نیازی به ترک بازی نخواهید داشت. این موارد برای افرادی که با ایکس باکس بسیار بازی می‌کنند مناسب است.

مایکروسافت در تلاش است تا ایکس باکس را بهبود بخشد. بعد از اینکه شروع فروش آن نسبتا خوب بود حال در تلاش است تا جای ممکن از آن پشتیبانی کند. اضافه شدن قابلیت‌هایی مانند حالت شب و دیگر چیزها برای یک کنسول بازی الزامی نیستند. اضافه شدن این‌ها تنها باعث می‌شود که این کنسول یک عامل دیگر را برای رقابت با پلی استیشن ۵ عرضه کند.

منبع: Gamespot.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما