فروش هفته‌ی اول ایکس‌باکس وان ایکس از پلی‌استیشن۴ پرو بیشتر بوده است

امیرحسین میرزایی ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ 14 نوامبر 2017

مایکروسافت توانسته است مخاطب بزرگی برای کنسول ارتقا یافته‌ی خود پیدا کند. طبق آمار و ارقام منتشر شده، کنسول ایکس‌باکس وان ایکس (Xbox One X) توانسته است در هفته‌ی اول عرضه‌ی خود بیش از ۸۰ هزار دستگاه فقط در انگلستان بفروشد. آماری از فروش این کنسول در دیگر مناطق دنیا در دست نداریم، اما ایکس‌باکس وان ایکس در مقایسه با پلی‌استیشن۴ پرو عملکردی بسیار بهتر داشته است.

پلی‌استیشن۴ پرو توانسته بود در هفته‌ی اول عرضه‌ی خود ۵۰ هزار دستگاه بفروشد.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی موسسه‌ی GameIndustry، پلی‌استیشن۴ پرو توانسته بود در هفته‌ی اول عرضه‌ی خود ۵۰ هزار دستگاه بفروشد. این کنسول ارتقا یافته‌ی سونی پس از چهار هفته توانست فروش خود را به ۸۰ هزار دستگاه برساند.

از بین این ۸۰ هزار کنسول ایکس‌باکس وان ایکس فروخته شده در انگلستان، حدود ۵۵ درصد نسخه‌ی Project Scorpio بوده‌اند.

ایکس‌باکس وان ایکس هفته‌ی پیش عرضه شد و توانست نظر مخاطبان و منتقدان را به سمت خود جذب کند. این کنسول به نسبت سخت‌افزار بسیار قدرتمندی که در خود جای داده، با قیمتی مناسب فروخته می‌شود.

می‌توانید از اینجا نظر منتقدان درباره‌ی ایکس‌باکس وان ایکس را بخوانید.

کنسول ایکس‌باکس وان ایکس با قیمت ۵۰۰ دلاری وارد بازار شده است. این کنسول می‌تواند بازی‌های ایکس‌باکس وان را با وضوح تصویر ۴K اجرا کند؛ البته به شرطی که سازندگان این بازی‌ها، بهینه‌ساز مخصوص ایکس‌باکس وان ایکس را برای بازی‌شان عرضه کرده باشند.

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما