[E3 2016] بازی XCOM 2 برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی XCOM 2 یکی از عنوان‌های انحصاری برای PC بود که مدتی پیش هم راهی بازار شد. قسمت دوم این بازی در حالی تنها برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده بود که قسمت اول آن نسخه‌ی کنسولی هم داشت. از آنجایی که این مجموعه بازی‌ها علاقه‌مندان زیادی روی کنسول‌های بازی داشتند، قسمت دوم هم برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ تایید شد.

نسخه‌ی کنسولی این عنوان استراتژیک که توسط استودیوی Firaxis Games  ساخته شده شامل تمام مضامین اضافی که برای نسخه‌ی PC عرضه شده هم می‌شود. حتی مشخص شده با پیش خرید کردن این عنوان بسته‌ی مخصوصی به نام Resistance Warrior Pack در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد که مضامین بیشتری به بازی اصلی اضافه می‌کند. این بسته شامل سربازان قدیمی می‌شود که در جنگ با موجودات فضایی شرکت کرده بودند.

اگر نسخه‌ی Digital Deluxe Edition این بازی را هم پیش خرید کنید، بسته‌ی دیگری به نام Reinforcement Pack را در اختیار می‌گیرید که شامل چند DLC مختلف و بسته‌ی Resistance Warrior Pack می‌شود.

نسخه‌ی کنسولی بازی XCOM 2 در تاریخ ۱۶ شهریور ماه راهی بازار خواهد شد. نسخه‌ی PC این بازی هم در بهمن ماه عرضه شده بود. اخبار E3 2016 را در دیجی‌کالا‌مگ دنبال کنید.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده  برای نسخه‌ی کنسولی این عنوان را ببینید:

منبع:‌ VG247

‌‌‌‌‌‌‌

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه