اطلاعاتی از نمایشگر و ترکیب حافظه داخلی و رم شیائومی ۱۳ منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
شیائومی 13 نمایشگر

از آن جایی که رونمایی از سری شیائومی ۱۳ بسیار نزدیک شده به تازگی اطلاعاتی هم از مشخصات نمایشگر و ترکیب حافظه‌ی داخلی و رم این محصولات هم منتشر شده است.

شیائومی اگرچه هنوز رسما از گوشی‌های سری ۱۳ رونمایی نکرده اما بارها شاهد انتشار تیزرهایی از سوی آن بوده‌ایم که در هر یک از آن‌ها، یک بخش از قابلیت این گوشی‌ها مشخص می‌شد. امروز هم بار دیگر این اتفاق رخ داده تا بدین ترتیب از مشخصات نمایشگر و ترکیب حافظه‌ی داخلی و رم سری شیائومی ۱۳ هم مطلع شویم. از آن جایی هم که این اطلاعات توسط خود شیائومی منتشر می‌شوند، کاملا رسمی هستند و در نتیجه باید از بابت آن‌ها مطمئن بود.

شیائومی 13 نمایشگر

تصاویر نشان می‌دهند نمایشگر شیائومی ۱۳ بسیار تخت و با کمترین میزان حاشیه خواهد بود. گفته می‌شود این محصول کمترین حاشیه اطراف نمایشگر را در مقایسه با سایر گوشی‌های شیائومی خواهد داشت (حتی کمتر از مدل پرو با نمایشگر منحنی).

شیائومی ۱۳ همچنین در قسمت بالایی خود گویا حواشی بیشتری در مقایسه با بخش پایینی دارد. این در حالی است که بسیاری از گوشی‌های مدرن امروزی در بخش پایین نمایشگر حاشیه‌ی بیشتری دارند. علاوه بر این‌ها، شیائومی تأیید کرده که برای مدل استاندارد پرچم‌داران مورد انتظار خود از نمایشگری با فناوری E6 سامسونگ استفاده کرده که پنلی از جنس AMOLED دارد و وضوح آن به +FHD و رفرش‌ریت هم به ۱۲۰ هرتز می‌رسد. یک نکته‌ی جالب در رابطه با این نمایشگر بیشینه‌ی روشنایی آن است که عدد ۱۹۰۰ را روبروی آن می‌بینیم. برای مدل پرو، از همین نمایشگر اما با وضوح +QHD استفاده خواهد شد.

شیائومی 13 نمایشگر

در کنار این اطلاعات، جزئیاتی در رابطه با ترکیب رم و حافظه‌ی داخلی این گوشی‌ها هم منتشر شده که البته این اطلاعات در تیزرهای رسمی شیائومی دیده نشده‌اند، بلکه وب‌سایت Pricebaba آن‌ها را با کاربران به اشتراک گذاشته است. طبق ادعای این وب‌سایت، هر دو مدل از سری شیائومی ۱۳ باید با ترکیب‌های زیر در دسترس قرار بگیرند:

  • ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی از نوع UFS 3.1
  • ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی از نوع UFS 4.0
  • ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی از نوع UFS 4.0
  • ۱۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی از نوع UFS 4.0

شیائومی قرار بود در نخستین روز دسامبر (۱۰ آذر) از گوشی‌های جدید خود رونمایی کند اما این اتفاق رخ نداد و اکنون گفته می‌شود فردا یا پس‌فردا باید شاهد رونمایی از این محصولات باشیم.

خرید محبوب‌ترین گوشی‌های شیائومی از دیجی‌کالا

منبع: NotebookCheck

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما