گوشی تاشوی جدید شیائومی احتمالا یک ارتقای جزئی خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوشی تاشوی شیائومی

شیائومی ماه‌ها قبل از اولین گوشی تاشوی خود با نام می میکس فولد رونمایی کرد که از مکانیسم مشابه با سری گلکسی فولد بهره می‌برد. این گوشی امکانات سخت‌افزاری قابل توجهی دارد ولی فقط کاربران ساکن چین می‌توانند آن را بخرند.

حالا یکی از افشاگران چینی اعلام کرده که شیائومی در حال آماده‌سازی نسل بعدی این گوشی است که عمدتا یک ارتقای جزئی محسوب می‌شود. طبق گفته‌های این افشاگر، نباید انتظار تغییرات گسترده و طراحی متفاوتی را داشته باشیم. در عوض قرار است برای نمایشگر بیرونی و داخلی از رفرش ریت بالا استفاده شود، سرعت شارژ به ۱۲۰ وات برسد و احتمالا نمایشگر تاشو هم از دوربین سلفی زیر نمایشگر بهره می‌برد.

گوشی تاشوی شیائومی

برای مقایسه باید بگوییم که شیائومی فقط برای نمایشگر بیرونی گوشی تاشوی می میکس فولد از رفرش ریت بالا استفاده کرده و سرعت شارژ این گوشی هم ۶۷ وات است. در ضمن در نمایشگر تاشوی آن هم هیچگونه دوربین سلفی دیده نمی‌شود.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، گلکسی زد فولد ۳ از دوربین زیر نمایشگر بهره می‌برد و شیائومی هم می‌خواهد مانند سامسونگ این مشخصه را ارائه دهد. البته امیدواریم در جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی تشخیص موقعیت این دوربین سخت‌تر باشد و در ضمن کیفیت بهتری ارائه کند. بر اساس گزارش‌های مختلف، تا انتهای سال جاری شاهد معرفی چند گوشی تاشو خواهیم بود و باید ببینیم آیا قیمت این گوشی‌ها هم به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند یا نه.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما