شیائومی می بند ۷ یک قدم به عرضه‌ی جهانی نزدیک شد

۱۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۲۳ ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
می بند 7 عرضه‌ی جهانی

شیائومی می بند ۷ که اخیرا هم معرفی شده، در حال حاضر در بازار چین در دسترس قرار دارد اما به نظر می‌رسد به عرضه‌ی جهانی آن نزدیک شده‌ایم، چرا که یک شخص ناشناس آن را برای فروش در دسترس قرار داده است.

شیائومی طبق برنامه‌ی هر سال خود، امسال هم از جدیدترین نسخه‌ی می بند با نام می بند ۷ رونمایی کرد. یک مچ‌بند بسیار ارزشمند با قابلیت‌های فراوان که انتظار می‌رود باز هم رکورد بسیار خوبی را در فروش از خود به نمایش بگذارد. اما در حال حاضر این محصول در بازار چین در دسترس قرار دارد و هنوز شیائومی برنامه‌های خود را برای عرضه‌ی جهانی آن منتشر نکرده است.

البته شیائومی از سازمان IMDA سنگاپور، تأییده‌ی لازم را برای می بند ۷ دریافت کرده و این یعنی شرکت در حال آماده‌سازی برای عرضه‌ی این مچ‌بند هوشمند به بازار خارج از چین است. حال این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد دقیقا مشخص نیست ولی می‌دانیم بسیار به آن نزدیک شده‌ایم چون به تازگی یک فرد ناشناس هم آن را برای فروش در دسترس قرار داده است. اینطور که به نظر می‌رسد، در لهستان، یک سری از کاربران، اواخر ماه مه توانستند به نسخه‌ی جهانی می بند ۷ دسترسی پیدا کنند در حالی که عرضه‌ی جهانی این محصول هنوز آغاز نشده است.

می بند 7 عرضه‌ی جهانی

تصویری از بسته‌بندی مدل جهانی می بند ۷ (مدل جهانی می بند همیشه با نام می اسمارت بند عرضه می‌شود)

در فروشگاه آنلاین AliExpress هم یک فروشنده نسخه‌ی جهانی این محصول را برای فروش در دسترس قرار داده است. جالب‌تر از همه، گزارش یکی از کاربران ردیت است که می‌گوید یک نسخه‌ی چینی می بند ۷ را سفارش داده اما در عوض، نسخه‌ی جهانی را دریافت کرده است. البته فرق خاصی هم بین مدل چینی و جهانی وجود ندارد جز اینکه روی مدل جهانی، زبان‌های بیشتری نصب شده است.

می بند ۷ به عنوان بهترین و پیشرفته‌ترین مچ‌بند حال حاضر شیائومی از قابلیت‌های زیادی بهره می‌برد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نمایشگر ۱٫۶۲ اینچی با وضوح ۴۹۰ × ۱۹۲ پیکسل و پشتیبانی از بیش از ۱۰۰ حالت تمرینی مختلف اشاره کرد. برای این محصول قیمتی کمتر از ۴۰ دلار در نظر گرفته شده اما نمی‌دانیم در صورت عرضه در بازار جهانی، آیا این قیمت تغییری خواهد داشت یا خیر. خوشبختانه به نظر می‌رسد خیلی هم نباید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه منتظر بمانیم چون در همین روزها باید شاهد عرضه‌ی جهانی می بند ۷ باشیم.

منبع: NotebookCheck

برچسب‌ها :
دیدگاه شما