بازسازی یاکوزا ۲ ماه آینده روی کامپیوتر عرضه می‌شود

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
یاکوزا کیوامی 2

عرضه‌ی بازی‌های مجموعه‌ی «یاکوزا» روی کامپیوتر ادامه دارد. شرکت سگا خبر از عرضه‌ی بازی «یاکوزا کیوامی ۲» (Yakuza: Kiwami 2) روی کامپیوتر داده است. نسخه‌ی کامپیوتر این بازی ماه آینده با قیمت پایین ۳۰ دلار روی استیم عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی کامپیوتر Yakuza: Kiwami 2 ماه آینده با قیمت پایین ۳۰ دلار روی استیم عرضه خواهد شد.

پیش از این شاهد عرضه‌ی بازی‌های «یاکوزا زیرو» (Yakuza 0) و «یاکوزا کیوامی» (Yakuza: Kiwami) روی استیم بودیم. این دو بازی در واقع از ابتدا قصه‌ی «کازوما کیریو»، یعنی شخصیت اصلی مجموعه بازی‌های یاکوزا را تعریف می‌کنند. بازی یاکوزا زیرو پیش‌درآمدی برای مجموعه بازی‌های یاکوزا و بازی یاکوزا کیوامی هم در واقع بازسازی بزرگ و پیشرفته‌ای از قسمت اول این مجموعه بازی‌هاست.

در ادامه‌ی همین جریان، بازی یاکوزا کیوامی ۲ هم بازسازی یاکوزا ۲ است و قصه‌ی این بازی قدیمی را تعریف می‌کند. با این حال، همه چیز کاملا از ابتدا بازسازی و ضبط شده و در واقع کیوامی ۲، مثل یاکوزا کیوامی، یک بازی کاملا جدید است. با این حال، کیوامی ۲ در مقایسه با دو بازی دیگر، کیفیت بالاتری دارد و در واقع روی موتور گرافیکی یاکوزا ۶ ساخته شده است.

بازی Yakuza: Kiwami 2

نسخه‌ی کامپیوتر بازی Yakuza: Kiwami 2 با وضوح تصویر ۴K اجرا می‌شود و به لطف مجموعه‌ای زیاد از تنظیمات گرافیکی، قرار است از نسخه‌ی کنسولی زیباتر باشد. محدودیتی هم در سرعت اجرای بازی وجود ندارد و در واقع بازی با فریم ریت آنلاک اجرا می‌شود.

در کنار مجموعه‌ای جدید از مینی‌گیم‌های مختلف و صحنه‌های داستانی کاملا جدید، Yakuza: Kiwami 2 هم‌چنین یک بخش داستانی کاملا جدید به اسم Mishima Saga دارد که بازی‌کننده‌ها را در نقش «گورو ماجیما» قرار می‌دهد. این بخش از اتفاقات بین یاکوزا ۱ و یاکوزا ۲ می‌گوید و مینی‌گیم‌های مختص خودش را دارد.

می‌توانید در ادامه تریلر نسخه‌ی کامپیوتر بازی Yakuza: Kiwami 2 و تصاویری از آن را ببینید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما