بازسازی بازی پلتفرمر Yooka-Laylee معرفی شد؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
معرفی بازی Yooka-Replaylee

استودیوی پلی‌تونیک گیمز (Playtonic Games) اعلام کرده که در حال ساخت یک بازسازی برای بازی پلتفرمر ۲۰۱۷ Yooka-Laylee است. این نسخه بهبودیافته با عنوان Yooka-Replaylee، توسط تیم سازنده نسخه اصلی ساخته خواهد شد.

این بازی پس از سال‌ها برنامه‌ریزی استودیوی سازنده و یک کمپین موفقیت‌آمیز کیک‌استارتر برای تامین مالی، با هدف اینکه جانشینی معنوی برای سری Banjo-Kazooie باشد، باکیفیت خوبی که از خود نشان داد، مورد تحسین بسیاری قرار گرفت، هرچند بسیاری مسائل فنی آن را به شدت مورد انتقاد قرار دادند. جالب است بدانید که دنباله‌ای از این بازی نیز با عنوان Yooka-Layleeand the Impossible Lair در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد.

تریلر بازی Yooka-Replayee در رویداد Guerrilla Collective ۲۰۲۴ نشان داده شد و بخش‌های مختلف بازی از گیم‌پلی گرفته تا انیمیشن‌های رنگارنگ آن را برجسته می‌کند. این بازی بهبود‌هایی در دوربین و کنترل‌ها به همراه پول جدید، چالش‌های جدید، نسخه ارکسترال موسیقی اصلی و گزینه‌های دسترس‌پذیری اضافی را نوید می‌دهد. بازیکنان می‌توانند با استفاده از تونیک‌های خریداری شده از Vendi، نوعی ماشین فروش هوشمند که لوازم ظاهری جدید را نیز می‌فروشد، تجربه‌ خود را شخصی‌سازی کنند.

تصویری از Yooka-Replaylee

استودیوی سازنده گفته است:

بازی Yooka-Replaylee که نقطه اوج تقریبا ۱۰ سال تجربه پلی‌تونیک همراه با شروعی جدید و هیجان‌انگیز برای دو شخصیت مورد علاقه ما است، نتیجه رشد شرکت در طی سالیان فعالیت خود به واسطه‌ چیز‌هایی که در حین کار روی پروژه‌های دیگر آموخته‌ایم و بازخوردی که از زمان انتشار اولیه دریافت کرده‌ایم، است.

در اوایل سال ۲۰۲۱، استودیوی پلی‌تونیک گیمز یک بخش انتشاراتی به نام Playtonic Friends افتتاح کرد و سه بازی در دست توسعه از استودیو‌های شریک خود را اعلام کرد. در اواخر همان سال، هلدینگ چینی تنسنت (Tencent) بخش زیادی از سهام این شرکت را خریداری کرد که مدیر عامل پلی‌تونیک، آن را به عنوان یک موهبت برای ادامه رشد نام تجاری Yooka-Laylee تلقی کرد.

این بازی فعلا برای رایانه‌های شخصی تایید شده و در حال توسعه است.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما