آمادگی فراری برای مقابله با شیوع کرونا

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فراری

مدتی است که شیوع کرونا جهان را به وحشت انداخته و در این بین شمال ایتالیا یکی از مناطق آسیب پذیر در مقابل این بیماری بوده است. رویدادهای ورزشی در ایتالیا با محدودیت مواجه شده‌اند و شرکت‌های مختلف نیز تدابیر مختلفی را برای مقابله با گسترش کرونا اندیشیده‌اند. در این بین فراری سفرهای غیرضروری کارکنان خود را متوقف کرده و اجازه دسترسی کامل به کارخانه‌هایش را نمی‌دهد. موزه‌های این شرکت در مارانلو و مودنا نیز به تعطیلی کشیده شدند.

با این وجود شیوع کرونا نتوانسته فراری را کاملا به زانو درآورد. مسابقات فرمول‌یک این شرکت موسوم به اسکودریا فراری برگزار می‌شود اما ممکن مسابقات جایزه بزرگ با تعطیلی مواجه شود. پیش از این مسابقات جایزه بزرگ چین از سری رقابت‌های فرمول یک به علت شیوع ویروس کرونا لغو شده و به زمان دیگری موکول گردید.

فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی اطمینان داده که اقدامات لازم را برای جلوگیری از شیوع این بیماری ا در رقابت‌های اتومبیل‌رانی به کار خواهد گرفت. با این حال فرمول‌یک در حال بررسی شرایط سایر کشورهاست و امکان دارد دیگر مسابقات این فصل نیز لغو گردند.

این مسائل در شرایطی مطرح می‌شود که تیم فرمول یک فراری امید زیادی برای عملکرد خوب در فصل ۲۰۲۰ داشت و حالا سایه کرونا در شرایطی بر سر رقابت های فرمول‌یک افتاده است که مهم ترین رقیب این تیم یعنی مرسدس‌بنز با یافتن یک حفره قانونی در مقررات فنی، موفق به ابداع یک سیستم فرمان نوآورانه شده است که باعث بهبود عملکرد خودرو در پیچ‌ها می شود.

بنابراین شیوع کرونا از یک سو می تواند به نفع فراری تمام شود و زمان کافی برای بررسی و توسعه سیستم فرمان مشابهی را برای این تیم ایتالیایی به ارمغان آورد و از سوی دیگر کاهش تعداد مسابقات ممکن است شانس رقابت با سایر تیم ها را از میان بردارد و چنین چالشی در نهایت به نفع مرسدس بنز تمام شود.

منبع: autocarبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما