آمار تولید خودروهای سواری کشور منتشر شد

۲۶ مهر ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۵ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

آمار تولید خودروهای داخلی سواری کشور منتشر شد. به گزارش سایت ایران‌جیب، شهریور ماه امسال تولید خودروهای سواری در تمام سواری‌سازان داخلی با افزایش همراه بوده است.

در این مدت تولید انواع سواری از ۸۵ هزار و ۷۸۵ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۹۸ هزار و ۲۷۳ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع سواری در گروه صنعتی ایران خودرو صعودی بوده و از ۴۳ هزار و ۲۵۲ دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۵، هم‌اکنون به ۴۸ هزار و ۱۰۳ دستگاه رسیده است.

تولید انواع سواری در گروه خودروسازی سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو نیز افزایش یافته و از ۳۵ هزار و ۱۸۵ دستگاه در شهریورماه سال گذشته،هم‌اکنون به ۳۹ هزار و ۹۲۰ دستگاه افزایش یافت. شهریور ماه امسال تولید این محصولات در خودروسازی مدیران نیز از ۴۲۶۹ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۵۸۸۷ دستگاه رسید.

تولید انواع سواری در کارمانیا نیز صعودی بوده و از صفر دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۵ به ۱۰۰ دستگاه افزایش یافت. تولید این محصولات در گروه بهمن نیز از ۳۵۱ دستگاه در شهریور ماه سال گذشته به ۶۲۲ دستگاه رسید. در این مدت تولید انواع سواری در کرمان موتور از ۲۵۲۸ دستگاه در شهریور ماه ۱۳۹۵ به ۳۶۴۱ دستگاه افزایش یافت.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar پژمان

    همیشه وقتی مادرم کباب ماهیتابه ای درست میکرد با انکه خوشمزه است اما از او ایراد میگرفتم که حیف این همه گوشت نیست که میشود با ان مزه های بهتری را درست کرد و ان را به همبرگر یا کباب لقمه یا چنجه میل نمود تا کباب ماهیتابه ای ساده و معمولی
    این حکایت حمایت این شرکت های ایرانی است.
    به همان اندازه اهن و پلاستیک مصرف میکنند اما محصول نهایی چیزیست که ارزش حاصی ندارد اما در مقابل شرکت های چینی ( چون شرکت های دیگه قابل قیاس نیستند ) محصولاتی به مراتب زیباتر و چوندارتر تهیه میکنند.