آیا دوربین جلوی آیفون ۷ مجهز به فلش است؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

برای چشم‌انتظاران آیفون ۷ خبر جدید این است‌که یکی از ‌کارخانه‌های سازنده‌ی قطعات آیفون، تعدادی نمودار مربوط به اجزای این گوشی را منتشر کرده است. در این نمودارها قطعات آیفون جدید و محل قرارگیری آن‌ها مشخص شده‌ است. می‌توانید این نمودارها را در ادامه ببینید.

از میان قطعاتی که در نمودارها به آن‌ها اشاره شده، عبارت «لنز درخشان و LED» را می‌بینیم. دقیقا نمی‌دانیم منظور از «لنز درخشان» چیست اما این عبارت، هم درمورد دوربین پشت و هم دوربین جلو به کار رفته است. به‌این ترتیب کاربرد LED در دوربین جلو جالب به نظر می‌رسد. آیا این یعنی دوربین جلوی آیفون ۷ مجهز به فلش LED خواهد بود؟

آن‌طور که در این‌جا می‌بینیم هیچ نشانه‌ای از وجود فلش LED در قسمت جلوی گوشی وجود ندارد. به‌هرحال بعید است که کاربرد کلمه‌ی LED اشاره به نوع نمایشگر گوشی داشته باشد (که درست مثل آیفون ۶s قرار است از نوع LED باشد).

gsmarena_006

همان‌طور که در این نمودارها مشاهده می‌کنید (و البته از قبل توسط اخبار و شایعات در جریان آن هستید) طراحی کلی آیفون ۷ شباهت بسیار زیادی به آیفون ۶s و نسل قبل از آن یعنی آیفون ۶ دارد. تفاوت‌ها تنها محدود به خط آنتن است که کمی جابه‌جایی در آن صورت گرفته. همچنین جک هدفون را در این نمودارها نمی‌بینیم که مطابق اخبار قبلی قرار است از آیفون جدید حذف شود.

منبع: GSM Arena

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما