آیا گلکسی نوت ۷ فقط نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی دارد؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

گوشی پرچم‌دار سامسونگ در سال ۲۰۱۶ یعنی گلکسی S7 در دو نسخه‌ با حافظه‌داخلی ۲۳ و ۶۴ گیگابایت عرضه شد اما درباره‌ی نوت ۷ فقط از نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی (احتمالا با رنگ‌ها و قابلیت‌های متفاوت) شنیده‌ایم.

شاید سامسونگ ۶۴ گیگابایت را به‌عنوان نقطه‌شروع میزان حافظه‌داخلی قرار داده و نسخه‌هایی از نوت ۷ را با میزان حافظه‌داخلی بالاتر از ۶۴ گیگابایت تولید کند.

این موضوع احتمال وجود بالقوه‌ی نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی را رد نمی‌کند اما این فرضیه را هم تقویت می‌کند که سامسونگ ۶۴ گیگابایت را به‌عنوان نقطه‌شروع میزان حافظه‌داخلی قرار داده و نسخه‌هایی از نوت ۷ را با میزان حافظه‌داخلی بالاتر از ۶۴ گیگابایت تولید می‌کند. البته درصورت درست بودن فرضیه، با ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی، سامسونگ کار چندان شگفت‌آوری نمی‌کند و قبلا هم پرچم‌دار سری گلکسی خود را با همین میزان حافظه‌ی داخلی معرفی کرده است. بازار گوشی‌های هوشمند هم دائما در حال تغییر و تحول است و در این بازار، گوشی‌های هوشمند را حتی با حافظه‌داخلی ۲۵۶ گیگابایت هم دیده‌ایم.

با همه‌ی این اوصاف نوت ۷ ممکن است درصورت داشتن کارت microSD یا UFS اساسا نیاز چندانی به حافظه داخلی پر و پیمان نداشته باشد. کارت‌های UFS همان‌طور که قبلا هم آن‌ها را معرفی کرده بودیم، ضمن داشتن توانایی برای همه‌ی کارهایی که microSD انجام می‌دهد، بسیار سریع‌تر از این کارت‌ها هستند.

گلکسی نوت ۷ قرار است دوازده مرداد ماه به‌طور رسمی معرفی شده و در همان روز برای فروش آماده شود.

منبع: GSM Arena

????? ?????? ???? ???? ??

?????? ??????? ???????? ????? ??? ????برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. محمد

    سلام و خسته نباشید خدمت خانم‌سلیمانی اگه اشتباه نکنم تاریخ معرفی دوم آگوست باشه که میشه دوازدهم مرداد .

  2. امیر

    ۲ مرداد میاد؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما