آپدیت‌ جدید مشکل تماس‌ تلفنی گلکسی S9 و +S9 را برطرف می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به تازگی بعضی از کاربران گوشی‌های هوشمند گلکسی S9 و گلکسی +S9 از مشکلاتی که در هنگام مکالمه‌ی صوتی با گوشی‌هایشان داشته‌اند ابراز ناراحتی کرده‌اند. این اشکالات که تنها مدت کوتاهی پس از خرید و راه‌اندازی این پرچمدارهای سامسونگ رخ داده است، یک بار دیگر این گوشی‌های محبوب را خبرساز کرده است. در ماه گذشته یک آپدیت نرم‌افزاری تنها برای بهبود امنیت این گوشی‌ها از سوی سامسونگ ارائه شد که کمکی به حل مشکل یاد شده نمی‌کرد. سامسونگ حالا یک آپدیت جداگانه را در دسترس کاربران قرار داده که بر اساس مشاهدات پس از این به روز رسانی، مشکلات تماس‌های تلفنی این گوشی‌های هوشمند را حل می‌کند.

سامسونگ با ارائه‌ی یک آپدیت جدید برای گلکسی S9 و گلکسی +S9 اعلام کرده که مشکلات مکالمات صوتی را در دو پرچمدار خود برطرف کرده است.

بسیاری از کاربران گوشی‌های گلکسی S9 و گلکسی +S9 گزارش داده بودند که در بعضی تماس‌های تلفنی صدای گوشی‌هایشان پس از حدود ۲۰ ثانیه از شروع تماس قطع می‌شود. برخی دیگر از کاربران هم از خش‌خش بسیار زیاد گوشی شکایت کرده و گفته بودند این اشکال گاهی در حدی بوده که صدای مخاطب شنیده نمی‌شده و آن‌ها را مجبور به قطع تماس می‌کرده است.

ایرادات یاد شده‌ی این دو پرچمدار باعث شد تا برند سامسونگ در بعضی کشورهای خاورمیانه دچار دردسرهای حقوقی شود. در حدی که در برخی کشورها شکایاتی رسمی در دادگاه علیه این شرکت کره‌ای ثبت شد. در این شکایات عنوان شده بود که سامسونگ در ارائه‌ی آپدیت‌های مربوط به حل این مشکلات اهمال کرده و در زمان مطلوب به‌ روز رسانی‌‌های لازم را برای برطرف کردن آن انجام نداده است.

حالا سامسونگ با ارائه‌ی یک آپدیت نرم‌افزاری جدید برای گلکسی S9 و گلکسی +S9 اعلام کرده که مشکلات مکالمات صوتی را در دو پرچمدار خود مرتفع کرده است. کاربرانی هم که پیش از این در هنگام مکالمات خود به مشکل برخورده بودند گزارش داده‌اند که پس از آخرین بروز رسانی، مکالمات صوتی از کیفیتی قابل قبول و مطلوب برخوردار شده‌اند.

منبع: ubergizmoبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما