آیفون ۷ کِی معرفی می‌شود؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
iPhone 7 WIRELESS CHARGING

هنوز حتی تایید رسمی‌ای بر این موضوع وجود ندارد که نام گوشی هوشمند بعدی اپل، لزوما آیفون ۷ خواهد بود. درمورد صحت حجم زیاد اطلاعات و اخباری که درباره‌ی گوشی (یا بهتر بگوییم گوشی‌های) در دست معرفی اپل تا امروز به دست‌مان رسیده، اطمینان صددرصدی وجود ندارد. اما فقط یک چیز است که همه می‌دانند واقعا اتفاق می‌افتد: این‌که آیفون بعدی در یکی از روزهای ماه سپتامبر (شهریور یا مهرماه) معرفی خواهد شد.

در شایعات قبلی گفته شده بود از این گوشی‌ها‌ (که احتمالا در دو مدل با نمایشگر ۴.۷ اینچی و ۵.۵ اینچی عرضه می‌شود) هفدهم شهریورماه رونمایی خواهد شد. اما مدتی بعد شایعه‌های مربوط به تاریخ معرفی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس (یا هرچیز دیگری که قرار است آن‌ها را بنامیم) به ۲۶ شهریور اشاره کردند. اما امروز در برنامه‌ی خرده‌فروشی سایت AT&T دو تاریخ ۱۹ شهریور و دوم مهرماه برجسته شده‌اند. به نظر می‌رسد تاریخ اول یعنی ۱۹ شهریور برای ثبت پیش‌سفارش‌ها در نظر گرفته شده و ارسال گوشی‌ها هم در تاریخ دوم مهرماه صورت می‌گیرد. به این‌ترتیب به احتمال قوی خود اپل هم در روزهای اول ماه مهر گوشی‌های هوشمند جدیدش را به بازار عرضه می‌کند.

 ۱۹ شهریورماه و ۲ مهرماه هردو جمعه هستند و اپل طبق یک سنت قدیمی معمولا جمعه را برای معرفی گوشی‌های پرچم‌دارش انتخاب می‌کند.

با این وجود همه‌ی این‌ها حدس و گمان هستند. همچنان که در AT&T هم درباره‌ی دوم مهرماه اشاره‌ی مستقیمی به نام پرچمدار اپل نشده و تنها به اعلام فروش یک «گوشی مهم» اکتفا شده است (این گوشی می‌تواند LG V20 هم باشد). با این حال هر دو روز ۱۹ شهریورماه و ۲ مهرماه جمعه هستند و همان‌طور که می‌دانیم اپل طبق یک سنت قدیمی معمولا روز جمعه را برای معرفی گوشی‌های پرچم‌دارش انتخاب می‌کند.

احتمالا تا یکی دو هفته‌ی آینده همه‌چیز درمورد تاریخ دقیق عرضه‌ی گوشی‌های پرچم‌دار اپل روشن می‌شود.

منبع: Phone Arena

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

 

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما