آیفون ۷ به آیفون ۶s شبیه است؛ جک ۳.۵ میلی‌متری خروجی صدا هم ندارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سیری و اپل

در چند روز گذشته شایعات زیادی درباره‌ی آیفون ۷ و جک ۳.۵ میلی‌متری خروجی صدای آن منتشر شده است. برخی از شایعات می‌گویند که این گوشی از جک ۳.۵ میلی‌متری خروجی صدا بهره نمی‌برد و در برخی دیگر از شایعات گفته شده که آیفون جدید با این جک راهی بازار خواهد شد. حتی قبلا هم گفته شده بود که آیفون ۷ شباهت زیادی به آیفون ۶s دارد و حتی تصاویر شماتیک آن هم که لو رفته بودند، به این موضوع اشاره می‌کردند.

در شایعات جدید گفته شده که آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس شباهت زیادی به آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس دارند. به نظر می‌رسد که اپل روند چند سال اخیر خودش را کنار گذاشته و نمی‌خواهد هر دو سال یک‌بار ظاهر گوشی‌های خودش را تغییر دهد.

اپل از سال ۲۰۱۴ که گوشی آیفون ۶ را راهی بازار کرد، ظاهر آن را تغییر نداده است و آیفون ۷ هم با اندکی تغییر ظاهری نسبت به مدل‌های قبلی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. در حالی که انتظار ایجاد تغییرات بزرگ در ظاهر این گوشی را نداریم، شایعات بار دیگر به این موضوع اشاره کرده‌اند که این تلفن همراه هوشمند از جک ۳.۵ میلی‌متری خروجی صدا بهره نمی‌برد. در شایعات گفته شده که آیفون جدید ضد آب خواهد بود و در دو مدل ۴.۷ و ۵.۵ اینچ راهی بازار می‌شود.

بخش دیگری از شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که بزرگ‌ترین تغییرات در آیفون ۸ که سال آینده راهی بازار می‌شود، رخ خواهد داد. این گوشی از صفحه نمایش AMOLED بهره می‌برد و فاصله‌ی صفحه نمایش تا لبه‌های آن بسیار کم شده است. حتی به نظر می‌رسد که سنسور تشخیص اثر انگشت این گوشی هم روی صفحه نمایش قرار گرفته و کاربران با قرار دادن انگشت خودشان روی صفحه نمایش می‌توانند به اطلاعات خودشان دسترسی پیدا کنند.

‌‌‌‌

منبع: WSJ

‌‌‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما