احتمال رونمایی از آیفون ۶s در هجدهم شهریور

۱۷ مرداد ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

براساس سابقه‌ی اپل و علاقه‌اش به ماه شهریور (سپتامبر) برای معرفی آیفون جدید، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که این شرکت در همین زمان رویدادی را برگزار کند.

براساس گزارشی که در وب‌سایت BuzzFeed منتشر شده، شرکت میوه‌ای اپل آیفون‌های ۶s و ۶s پلاس را در تاریخ هجدهم شهریور معرفی خواهد کرد.

 در این مراسم انتظار می‌رود تیم کوک، مدیرعامل اپل، آیفون جدید را معرفی کند. اما این مراسم دقیقا چه زمانی برگزار خواهد شد؟ براساس گزارشی از وب‌سایت BuzzFeed، هجدهم شهریور ماه روزی خواهد بود که همه منتظر آن هستیم.

این تاریخ را منابع BuzzFeed گزارش داده‌اند و باید در نظر داشت که رسمی نیست. هرچند که در گذشته، بعضی از شایعات این وب‌سایت درست از آب درآمده؛ بنابراین شاید این بار هم درست گفته باشند. همچنین، باید به این نکته توجه شود که اپل مراسم سال گذشته‌ی خود را در همین روز هجدهم شهریور برگزار کرد، بنابراین احتمال دارد اپل همین تاریخ را دوباره تکرار کند.

آیفون 6s

به احتمال زیاد در این رویداد آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس رونمایی خواهند شد، اما در این گزارش همچنین قید شده که اپل TV جدیدی هم معرفی خواهد شد. در اصل قرار بود این دستگاه در تیر ماه طی کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) معرفی شود، اما بنا به دلایلی اپل تصمیم گرفت معرفی آن را به تاریخ دیگری محول کند.
براساس این گزارش تبلت آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی اپل هم در این رویداد رونمایی خواهد شد. البته این موضوع کمی بعید به نظر می‌رسد زیرا آیفون‌ها و آیپدهای اپل معمولا جدا از هم معرفی می‌شوند. در هر صورت به این گفته‌ها با دیده‌ی شک و تردید بنگرید.

منبع: BuzzFeed

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه