امشب چه اتفاقی برای سایبرپانک 2077 می‌افتد؟

امیرحسین میرزایی ۵ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۰ ۶ آبان ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سایبرپانک 2077

بیش از دو ساعت است که استودیوی بازی‌سازی CD Projekt RED، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های ویچر و هم‌چنین بازی سایبرپانک 2077، ما را حسابی سرکار گذاشته است. در حالی که چند روز پیش و به مناسبت نمایشگاه گیمزکام 2018 شاهد انتشار چند تصویر جدید از بازی سایبرپانک 2077 بودیم، هنوز هم هیچ چیز از بازی ندیده‌ایم. از دو ساعت گذشته، استودیوی سازنده‌ی سایبرپانک 2077 شروع به پخش زنده‌ی یک ویدیو کرده است؛ ویدیویی که تمام و کمال از کد تشکیل شده است. ماه هم دو ساعتی است به همراه جمعیتی بزرگ از طرفداران سایبرپانک، به دنبال رمزگشایی این کد هستیم.

به لطف یکی از اعضای رددیت توانستیم متوجه شویم که این کد، در اصل یک تصویر PNG است که به کد Base64 تبدیل شده. ما هم دو ساعتی که مشغول اسکرین‌شات گرفتن از استریم زنده‌ی استودیوی CD Projekt و تبدیل کدها به متن هستیم. البته نتیجه‌ای که نگرفته‌ایم، ولی افرادی خفن‌تر از ما در رددیت مشغول کار روی این کد هستند و حتی یک رمزگشا (Decoder) برای خواندن تصاویر این استریم زنده نوشته‌اند.

با این حال، همین طور که مشغول تلاش برای رمزگشایی این کد بودیم، به چند توییت برخورد کردیم. پیش از همه نویسنده‌ی وب‌سایت ایتالیایی Multiplayer بود که در قالب یک توییت، خبر داد که امروز ساعت ۷ بعد از ظهر (۹ شب به وقت تهران) یک پروژه‌ی رونمایی نشده را نشان خواهند داد.

سایبرپانک 2077

مدتی نگذشته بود که با توییت دیگری روبرو شدیم. شبکه‌ی یوتیوبی Skillup در قالب یک توییت نوشته است که امروز، روز بسیار خوبی برای طرفداران سایبرپانک 2077 خواهد بود.

سایبرپانک 2077

نمی‌دانیم چه اتفاقی قرار است روی دهد. نمی‌دانیم آیا قرار است بالاخره ویدیوی گیم پلی سایبرپانک 2077 را نشان‌مان دهند، یا این که اتفاق مهمی نخواهد افتاد.

در هر حال، می‌توانید مطمئن باشید که ماه هم مثل دیگر جامعه‌های گیمی، مشغول کار روی کدی هستیم که استودیوی سازنده‌ی سایبرپانک 2077 به صورت آن را پخش می‌کند. همین حالا که این مطلب را می‌نویسیم، نزدیک به ۴۰ هزار نفر مشغول تماشای استریم این کدها در توییچ هستند و این رقم به سرعت در حال افزایش است.

می‌توانید از لینک زیر استریم زنده‌ی این کد را ببینید.

کانال توییچ CD Projekt RED

اتفاق افتاد: تریلر گیم پلی سایبرپانک 2077 منتشر شد و نابودمان کرد.

بیشتر بخوانید: سایبرپانک ۲۰۷۷ – هر چیزی که باید درباره‌ی سایبرپانک بدانیم

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar mahdi64333

    “اگر اینا سال ۲۰۱۹ گیم پلی نشون بدن…”
    -امیر میرزایی

    1. «اگه اینا ۲۰۲۰ بازی رو دادن بیرون…»
      – امیرحسین