اسپایدرمن، بازیگر اصلی فیلم آنچارتد می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

«تام هالند» قرار است لباس اسپایدرمن خودش را با شلوارهای بگی و تی‌شرت‌های کثیف جایگزین کند. طبق اطلاعاتی که خبرگزاری Deadline منتشر کرده، تام هالند قرار است نقش «نیتن دریک» را در فیلم «آنچارتد» برعهده بگیرد.

تام هالند (Tom Holland) که بیست سال دارد، نقش جوانی‌های نیتن دریک را در فیلم آنچارتد بازی خواهد کرد. قرار است فیلم آنچارتد پیش‌درآمدی برای کل مجموعه بازی‌ها باشد و قصه‌ی ملاقات نیتن دریک و «سالی» را به تصویر بکشد. اگر قسمت سوم آنچارتد یعنی Uncharted 3: Drake’s Deception را بازی کرده باشید، مطمئنا قسمت فلش‌بک بازی را به خاطر دارید که کودکی نیتن دریک را نشان می‌داد. رییس شرکت فیلم‌سازی سونی پیکچرز (Sony Pictures) یعنی «تام راثمن» دستور ساخت فیلمی براساس کودکی‌های نیتن دریک را داده است.

تام راتمن پس از اینکه فیلم جدید اسپایدرمن یعنی Spider-man: Homecoming را می‌بیند، تصمیم می‌گیرد تا فیلم آنچارتد را به جوانی‌های نیتن دریک بیاورد و تام هالند را در نقش او قرار دهد. سونی هم‌چنین تصمیم گرفته است تا نویسنده‌ی این فیلم را تغییر دهد. قرار بود «جو کارنهن» (Joe Carnahan) فیلم‌نامه‌ی آنچارتد را بنویسد، اما او از پروژه کنار گذاشته شده است.

با این حال، «شاون لوی» (Shawn Levy) هنوز کارگردان فیلم آنچارتد باقی مانده است. سونی در سال ۲۰۰۹ بود که خبر از ساخت فیلمی بر اساس مجموعه بازی‌های آنچارتد داد. بازیگران زیادی برای نقش نیتن دریک انتخاب شده بودند، کسانی مثل «مارک والبرگ» یا «نیتن فیلیون».

فیلم آنچارتد تاریخ اکران مشخصی ندارد.

منبع: Polygon

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما