اطلاعات لو رفته از نسل بعدی جیپ‌ رانگلر

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر از علاقمندان خودروهای آفرودی باشید، احتمالا با جیپ رانگلر آشنا هستید؛ رانگلر همان جیپ قدرتمند آمریکایی که هوادران زیادی دارد و می‌تواند در شرایط سخت آب‌وهوایی و جاده‌ای عملکرد بی‌نظیری را به نمایش بگذارد.

حالا قرار است نسل بعدی جیپ‌ رانگلر (Wrangler) به زودی رونمایی و معرفی شود. اطلاعات جدیدی از این خودرو لو رفته که نظر شما را به آن‌ها جلب می‌کنیم.به نظر می رسد نسل بعدی جیپ رانگلر در چند مدل پیشرانه به بازار عرضه شود؛ مدل ۴ سیلندر توربو شارژ ۲ لیتری، ۶ سیلندر خورجینی ۳ لیتری و ۶ سیلندر خورجینی ۳.۶ لیتری.

مدل پیشرانه‌ی ۲ لیتری جیپ‌ رانگلر احتمالا با نام Hurricane و به معنی طوفان عرضه می‌شود. این مدل به حالت اقتصادی مجهز می‌شود تا با گذراندن استانداردهای آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا (EPA) بتواند مصرف سوخت کم‌تری داشته باشد و به دنبال آن، آسیب کم‌تری به محیط زیست وارد کند. این مدل رانگلر از یک جعبه‌دنده‌ی دستی ۶ سرعته بهره می‌برد و نیروی محرکه به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. البته قرار است دو نمونه از جعبه‌دنده‌های ۸ سرعته و نسخه‌ی چهار چرخ محرک هم در اختیار مشتریان علاقمند قرار بگیرد. هنوز اطلاعات دقیقی از دیگر مدل‌های یشرانه و توان و گشتاور آن‌ها منتشر نشده است.

مدل جدید جیپ رانگلر قرار است در مدل‌های Sport، Rubicon، Unlimited Sport، Unlimited Sahara و Unlimited Rubicon عرضه شود. این مدل‌ها هر کدام تریم مخصوص به خود را دارند. مدل روباز با سقف جمع‌شونده برزنتی برقی برای اولین بار قرار است در سبد محصولات این شرکت قرار بگیرد. مدل روباز هارد تاپ هم قرار است تا اواخر سال ۲۰۱۸ عرضه شود.
منبع: MotorTrend

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه