الو عکس‌های سلفی را به استیکر تبدیل می‌کند

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

ارسال ایموجی یکی از بهترین راه‌ها برای انتقال حس و حال خودتان در زمان چت کردن به حساب می‌آید. ایموجی‌ها می‌توانند حس بهتری نسبت به نوشته‌ها منتقل کنند و به همین دلیل کاربرد زیادی دارند. اگر هم به دنبال چیزی شخصی‌سازی شده هستید می‌توانید از استیکرهای مختلف استفاده کنید. در اکثر برنامه‌های پیام‌رسان هم کلی استیکر متفاوت دیده می‌شود. حالا گوگل برای اینکه کاربران پیام‌رسان الو را بیشتر از قبل کند، ویژگی جدیدی را به آن اضافه کرده است. در این ویژگی جدید کاربران می‌توانند عکس‌های سلفی خودشان را به استیکر تبدیل کنند تا استیکرهای مخصوص خودشان را داشته باشند. با این کار قطعا یکسری استیکر بسیار جالب خواهید داشت که می‌توانید به وسیله‌ آن‌ها دوستان‌تان را تحت تاثیر قرار دهید.

کاربران می‌توانند در برای درست کردن استیکیرها خودشان حسابی سلیقه به خرج بدهند. می‌توانند مدل موی تازه داشته باشند و می‌توانند ظاهر خودتان را برای این استکیرها عوض کنید. به همین دلیل اگر هنرمند هستید می‌توانید استیکرهای جالبی درست کنید.  حتی می‌توانید با امکاناتی که گوگل برای این قسمت در نظر گرفته، عکس‌های سلفی خودتان را بامزه‌تر کنید. این ویژگی در حال حاضر برای نسخه اندروید الو عرضه شده و انتظار داریم این ویژگی به زودی برای iOS هم عرضه شود.

منبع: theverge
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar دال

    تو ایران که فکر نمیکنم کسی از اپلیکشن الو استفاده کنه.من که سه چهار ماه تو گوشیم نصب بود کسی از لیست مخاطبینم نداشت.آخرشم پاکش کردم

  2. Avatar محمد قاسم

    امیدوارم این قابلیت برای سروش هم بیاد/خیلی ویژگی جذاب و جالبی هست/

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه