اپلیکیشن Prisma در حالت آفلاین هم کار می‌کند

مجید نوردوست ۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

برنامه‌ی ویرایش عکس «پریزما» (Prisma) در چند وقت گذشته سر و صدای زیادی به راه انداخت. این اپلیکیشن با فیلترهای شگفت‌انگیزی که دارد هر عکسی را به یک نقاشی بسیار زیبا تبدیل می‌کند و همه را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ اما تا قبل از این برای استفاده از پریزما به اینترنت نیاز داشتید چرا که تمام فیلترهای این برنامه به صورت آنلاین روی عکس‌ها قرار می‌گرفتند. استقبال از این برنامه‌ هم آن‌قدر زیاد بود که سرورهای پریزما توانایی پاسخ‌گویی به این همه کاربر را نداشتند و به همین دلیل خیلی‌ها نمی‌توانستند عکس‌های خودشان را به سرعت ویرایش کنند.

برنامه‌ی پریزما به صورت آفلاین هم کار می‌کند. البته برخی فیلترها در این حالت فعال نیستند.

خبر خوب اینجاست که بروزرسان جدیدی برای این اپلیکیشن عرضه شده که باعث می‌شود کاربران بدون نیاز به اینترنت عکس‌های خودشان را ویرایش کنند. سازندگان برنامه‌ی پریزما در گفتگویی با سایت Engadget گفته‌اند:” ما موفق شده‌ایم که تمام ساختار طبیعی این اپلیکیشن را روی گوشی‌های هوشمند قرار دهیم. همین موضوع باعث می‌شود که برای ویرایش عکس‌ها و به وجود آوردن تصاویر شگفت‌انگیز دیگر نیازی به ارتباط اینترنتی نداشته باشید.”

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که تمام فیلترهای این برنامه به صورت آفلاین درنیامده و همچنان برای اینکه بتوانید تجربه‌ی بهتری از پریزما به‌دست بیاورید، باید به اینترنت متصل شوید.

اضافه شدن قابلیت آفلاین باعث کاهش فشار روی سرورهای این نرم‌افزار می‌شود و قطعا کاربران تجربه‌ی سریع‌تری از آن به دست می‌آورند. همچنین این کار باعث شده که امکان ویرایش ویدیوها هم به شکل بهتری در پریزما صورت بگیرد.

منبع: Ubergizmo

‌‌‌‌‌‌‌‌‌
مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Arman2oo6

    الان از ٣٥ تا فيلتر ، ١٦ تاش افلاينن ، كافيه اين ١٦ فيلتر رو پشت سر هم روي يك عكس اعمال كنيد و بعد متوجه ميشيد كه گوشي گرم ميشه و اين يا از بهينه نبودن برنامه ست يا الگوريتم هاي هوش مصنوعي سنگين برنامه ، مورد دوم محتمل تره اخه چند وقت پيش شركت سازنده ادعا كرده بود كه گوشي هاي هوشمند هنوز فاقد قدرت كافي براي اجراي الگوريتم هاي هوش مصنوعي برنامه هستن ، محض اطلاع كه اعمال هر كدوم ازين فيلترها در ipad air 2 حدود ۳.۲ ثانيه طول ميكشه