اپل و آمازون به دنبال شکار جیمز باند

۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بدون شک جیمز باند یکی از بزرگترین مجموعه فیلم‌هایی است که در جهان تا به حال ساخته شده است. نقش شخصیت مرکزی این مجموعه هم توسط تعدادی از بازیگرهای مشهور و محبوب تاریخ سینما ایفا شده است. در سال ۲۰۱۵ حق پخش شرکت سونی با پخش آخرین فیلم از این مجموعه (Spectre) به پایان رسید و حال شرکت‌هایی مثل برادران وارنر، اپل و آمازون به دنبال خرید حق پخش این فیلم هستند.

ظاهرا آمازون و اپل هم حاضرند به اندازه برادران وارنر برای در اختیار گرفتن حق و حقوق مربوط به این فیلم پول پرداخت کنند.

در عین حال گفته شده که شرکت‌هایی مثل یونیورسال، فاکس و سونی هم به دنبال در اختیار گرفتن حق پخش این فیلم هستند. ظاهرا در میان شرکت‌های مذکور سونی و برادران وارنر ماجرا را با شدت بیشتری دنبال می‌کنند.

حال پای اپل و آمازون هم به این ماجرا باز شده. در این شرایط بعضی از کارشناسان معتقدند حضور این دو شرکت صرفا به قصد تلاش برای در اختیار گرفتن حق پخش این آثار نیست بلکه اپل و آمازون سعی دارند به شکلی روی کل این مجموعه اثر بگذارند یا کلیت آن را در اختیار بگیرند. گفته شده این مجموعه فیلم در حدود ۲ تا ۵ میلیارد دلار ارزش دارد.

هنوز به شکل رسمی تایید نشده که کدام شرکت به بستن قرارداد نزدیک‌تر است اما با رسیدن به زمان آغاز تولید جیمز باند جدید که نباید خیلی هم طول بکشد، خبرهای دقیق‌تری درباره شرکتی که حق پخش این اثر را در اختیار گرفته خواهیم شنید.

منبع: Ubergizmo

‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar armin

    حق پخش و باید از کی بخرند ؟؟؟‌ آخرت مقاله