اپ استور دیگر اپ مجانی هفته ندارد

۱۷ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پیش از این هر هفته شاهد معرفی یک اپلیکیشن مجانی در فروشگاه اپلیکیشن اپل بودیم. از پنجشنبه هر هفته تا چهارشنبه شب، اپ مجانی هفته بدون هزینه برای کاربران iOS قابل نصب بود. اما ممکن است اخیرا متوجه شده باشید که از میانه‌های ماه میلادی گذشته دیگر خبری از اپ مجانی هفته نشده است. ظاهرا این اتفاق هم‌‎زمان با معرفی iOS 11 رخ داده.

اپل به این نتیجه رسیده که معرفی روزانه یک اپ یا کمک به کاربران برای پیدا کردن یک اپ با کیفیت از طریق معرفی اپ‌ها از مجانی کردن اپ‌های پولی کار به‌صرفه‌تری است.

در حال حاضر اپ‌ استور جدید بخشی تحت عنوان «Today» دارد که در آن اپلیکیشن روز با عنوان «App of the Day» معرفی می‌شود. اما در این بخش هر روز یک اپ متفاوت معرفی می‌شود. اگر اپلیکیشنی که آن روز معرفی شده، یک اپلیکیشن پولی باشد، برای کاربران هم یک اپ پولی باقی خواهد ماند و برای دانلود باید مبلغ مورد نظر را بپردازید. اگر آن اپ خاص که در روزی معین معرفی می‌شود مجانی باشد هم به شکل مجانی می‌توانید به دانلود آن بپردازید.

همین قاعده شامل بخش جدید «Game of the Day» اپ‌استور می‌شود؛ بخشی که در آن به شکل روزانه شاهد معرفی یک بازی هستیم.

با معرفی iOS 11 شرکت اپل تغییراتی در اپ استور ایجاد کرد تا کاربران بتوانند آسان‌تر از این سیستم عامل استفاده کنند. ظاهرا اپل به این نتیجه رسیده که معرفی روزانه یک اپ یا کمک به کاربران برای پیدا کردن یک اپ با کیفیت از طریق معرفی اپ‌ها از مجانی کردن اپ‌های پولی کار به‌صرفه‌تری است. البته این امکان هم وجود دارد که در بروزرسانی‌های بعدی شاهد بازگشت این امکان دوست داشتنی برای کاربران باشیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar عماد

    🙁

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه