ایکس‌باکس وان اسلیم تا آپدیت نشود ویدیوی ۴K پخش نمی‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دقت کرده‌اید که بیشتر بازی‌های جدید، کم و بیش در حالی که مراحل ساخت‌شان تمام نشده عرضه می‌شوند؟ طوری که برای اینکه باگ‌ها و مشکلات بازی برطرف شوند، همان بار اولی که بازی را در کنسول‌تان گذاشته‌اید، باید یک بروزرسان دانلود کنید. ظاهرا این روند قرار است در کنسول‌ها هم وجود داشته باشد. مدل جدید ایکس‌باکس وان،‌ پس از اینکه از جعبه در می‌آید، قبل از هر چیز باید آپدیت شود.

ایکس‌باکس وان اسلیم باید در روز اول عرضه‌اش، بروزرسانی شود.

مایکروسافت مدل جدید کنسول نسل هشتمی‌اش را Xbox One S نامیده است. این کنسول، تا چند روز آینده عرضه می‌شود و قابلیت‌های جدیدی مثل پشتیبانی از بلو-ری‌های ۴K و امکان اجرای بازی‌ها در حالت HDR دارد. با این حال، این کنسول همان ابتدای کار از ویدیوی ۴K هنوز پشتیبانی نمی‌کند و بازی‌کننده‌ها باید نرم‌افزار کنسول را بروزرسانی کنند.

یکی از خریداران Xbox One S کنسول‌اش را زودتر از دیگران دریافت کرده. او در اولین حرکت، سعی کرده تا ویدیویی ۴K را توسط کنسول پخش کند، اما نتیجه‌ای نگرفته است. حتی کنسول پس از اتصال به اینترنت، یک بروزرسان ۴.۵ گیگابایتی را دانلود کرده، اما باز هم فقط توانایی پخش تصویر به صورت ۴K را نداشته است.

Xbox-One-S-4K

احتمالا برای پشتیبانی از دیسک‌های بلو-ری ۴K و پخش تصاویر با این وضوح، ایکس‌باکس وان اسلیم باید در روز اول عرضه‌اش، بروزرسانی شود. البته همین حالا هم اگر بخواهید روی کنسول مایکروسافت ویدیو پخش کنید، قبل از هر چیز باید اپ مدیا پلیر این کنسول را دانلود کنید.

مدل اسلیم کنسول ایکس‌باکس وان قرار است در ابتدا فقط با ظرفیت دو ترابایت عرضه شود و ۳۹۹ دلار قیمت داشته باشد.

منبع: WCCFtech

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما