بازسازی Call of Duty 4 جداگانه عرضه می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم، اکتیویژن می‌خواهد نسخه‌ی بازسازی شده‌ی «ندای وظیفه ۴» یا همان Call of Duty: Modern Warfare را به صورت جداگانه هم عرضه کند. این خبر به صورت رسمی تایید نشده و شرکت بازی‌سازی اکتیویژن، مشخصا خبر آن را اعلام نکرده است، اما تصویری به بیرون درز کرده که وجود نسخه‌ی جداگانه‌ی Call of Duty: Modern Warfare را تمام و کمال تایید می‌کند.

بازسازی Modern Warfare به صورت دیسکی هم عرضه خواهد شد.

همانطور که احتمالا می‌دانید، برای بازی کردن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Modern Warfare، تنها یک راه داشتید: اینکه نسخه‌های گران‌تر بازی Call of Duty: Infinite Warfare را بخرید. اکتیویژن حتی گفته بود که به هیچ وجه قرار نیست بازسازی Modern Warfare به صورت جداگانه عرضه شود. با این اوصاف، تصور می‌کردیم اکتیویژن به هیچ وجه از سودی که می‌تواند فروش جداگانه‌ی این بازی برای‌اش داشته باشد، نگذرد.

نکته‌ی جالب این جاست که بازسازی Modern Warfare به صورت دیسکی هم عرضه خواهد شد. تصاویری از نسخه‌ی دیسکی این بازی به بیرون درز کرده‌اند. با توجه به اینکه نسخه‌ی دیسکی بازی آماده و به فروشگاه‌ها فرستاده شده، می‌توانیم بگوییم که در بدترین حالت، قرار است تا هفته‌ی آینده این بازی عرضهشود.

قیمت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Modern Warfare هم به بیرون درز کرده که البته کمی زیاد است. در حال حاضر می‌توان نسخه‌ی Legacy Edition بازی Call of Duty: Infinite Warfare را با قیمت بسیار خوبی در بازار پیدا کرد؛ نسخه‌ای که بازسازی Modern Warfare را در خودش دارد. با این حال، اکتیویژن نسخه‌ی جداگانه‌ی این بازی را ۴۰ دلار قیمت‌گذاری کرده است که برای یک بازسازی که ماه‌ها پیش عرضه شده، واقعا قیمت بالایی است.

منبع: VG247

E3-2017-Adبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. amir

    سلام خسته نباشید
    من نسخه اینفینیتی رو خریدم روش modern warfare هم هست چطوری میتونم modern هم نصب کنم و بازی کنم؟
    ممنون از دوستان خوب

  2. مهدی

    مردم فقط بخاطر بخش Online Multiplayer اش میخرن !!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما