بازیکنان حرفه‌ای Overwatch چقدر درآمد دارند؟

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی بلیزارد خودش وظیفه‌ی برگزاری اولین تورنمنت بزرگ بازی اورواچ (Overwatch) را برعهده گرفته است. این شرکت اخیرا در خبری، از رقم‌هایی که بازیکنان حرفه‌ای Overwatch دریافت می‌کنند، صحبت کرده است؛ بازیکنانی که قرار است با تیم خود، در فصل اول «لیگ اورواچ» (Overwatch League) شرکت کنند.

حداقل حقوق سالانه‌ی هر بازیکن حرفه‌ای Overwatch برابر با ۵۰ هزار دلار است.

تیم‌های مختلف Overwatch می‌توانند بازی‌کننده‌های حرفه‌ای که می‌خواهند را از روز اول آگوست تا ۳۰ اکتبر جذب کنند. حداقل حقوق سالانه‌ی هر بازیکن حرفه‌ای Overwatch برابر با ۵۰ هزار دلار است.

در کنار حقوق ماهانه، بازیکن‌ها هم‌چنین بیمه‌ی سلامت خواهند داشت، یک خانه برای مدت زمانی که تحت قرارداد هستند دریافت خواهند کرد و هم‌چنین برنامه‌هایی برای بازنشستگی آن‌ها باید تنظیم شود. حداقل ۵۰ درصد جایزه‌ای که یک تیم برنده می‌شود، باید به بازیکنان برسد؛ که البته این رقم بین بازیکنان تقسیم می‌شود. مجموع تمام جایزه‌های فصل اول Overwatch League برابر با ۳.۵ میلیون دلار است. حداقل یک میلیون دلار از این رقم، برای تیم برنده در نظر گرفته خواهد شد.

بلیزارد هم‌چنین گفته است که هر تیم می‌تواند بین ۶ تا ۱۲ نفر عضو داشته باشد. هیچ محدودیتی برای اعضای تیم‌ها، ملیت یا محل زندگی آن‌ها وجود ندارد.

می‌توانید با دنبال کردن لینک زیر، جزییات کامل و قوانینی که بلیزارد برای فصل اول لیگ Overwatch مشخص کرده را بخوانید.

منبع: Overwatch League

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar بهزاد

  چطوری میشه عضو شد؟؟؟

  1. با تیم خودتون (که حداقل شش نفر عضو داره)، واسه ثبت نام باید اقدام کنید. هیچ محدودیت کشور هم وجود نداره و از این نظر واسه ما خوبه.
   موضوع این جاست که بلیزارد خودش رسماً اعلام کرده یه بازی‌کن لیگ اورواچ باید حداقل فلان قدر درآمد و بیمه و خونه و از این جور چیزا بگیره.
   فکر نمی‌کنم شرکتی توی مملکت ما حاضر باشه هزینه کنه یه نفر رو ورداره با اتوبوس ببره تورنمنت؛ چه برسه به اینکه بخواد به شیش تا گیمر حقوق بیست میلیونی بده و واسشون خونه تهیه کنه.

 2. Avatar عرفان

  این همه استعداد توی ایران با این امکانات هستش کیه که قدرشونو بدونه…