بازی‌های رایگان برای ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت مایکروسافت هر ماه دو بازی رایگان را در اختیار افرادی که از سرویس ایکس‌باکس لایو گلد استفاده می‌کنند، قرار می‌دهد.

 

مایکروسافت لیست بازی‌های رایگان در ماه آگوست را برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ اعلام کرد.

این شرکت ماه گذشته دو بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag و So Many Me را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران ایکس باکس وان و دو بازی Gears of War 3 و Plants vs Zombies را برای کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰ به رایگان عرضه کرد.
مایکروسافت برای ماه آگوست هم بازی‌های بسیار خوبی را در نظر گرفته است. علاقه‌مندان به مجموعه بازی‌های «متال‌گیرسالید» می‌توانند بازی «متال‌گیرسالید۵ : سطح سفر» (Metal Gear Solid: Ground Zeroes) را به‌شکل رایگان برای کنسول ایکس‌باکس وان دانلود کنند. کاربران گلد شبکه ایکس‌باکس لایو می‌توانند از تاریخ شنبه ۱۰ مرداد تا دوشنبه ۹ شهریور ماه این بازی را به صورت رایگان دانلود کنند. از تاریخ یک‌شنبه ۲۵ مرداد تا سه‌شنبه ۲۴ شهریور ماه هم بازی How Survive: Storm Warning Edition به‌صورت رایگان برای ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰ هم در تاریخ‌های ذکر شده در بالا، می‌توانند به بازی‌های Metro 2033 و Metro: Last Light دسترسی داشته باشند.

mgsv

عرضه رایگان بازی «متال‌گیرسالید۵: سطح سفر» به صورت رایگان می‌تواند بازی‌کننده‌های زیادی را به سمت این بازی جلب کند، چرا که بازی «متال‌گیرسالید ۵: درد فانتوم» قرار است در تاریخ ۱۰ شهریور منتشر شود. پس بد نیست برای آشنایی با آخرین قسمت از این مجموعه بازی‌ها، این عنوان را تجربه کنید. بار دیگر باید به این موضوع اشاره کنیم که این بازی‌ها برای کاربران گلد شبکه ایکس‌باکس لایو رایگان خواهند بود.

منبع: Polygonبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما