[ویدیو] بازی‌های رایگان چگونه پول در می‌آورند؟

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی‌های رایگان گیمرهای زیادی را به سمت خودشان جذب می‌کنند. حتی افراد معمولی هم این بازی‌ها را تجربه می‌کنند.  اصولا این عنوان‌ها گیم‌پلی ساده و چالش برانگیزی ندارند  سوژه‌ای را شامل می‌شوند که همه بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.  بازی‌هایی مانند Angry Birds، Clash of Clans یا حتی پوکمون گو از جمله بازی‌های رایگانی هستند که میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا آن‌ها را بازی می‌کنند.

تا حالا فکر کرده‌اید که این بازی‌ها به چه صورت پول در می‌آورند؟ پرداخت درون برنامه‌ای یکی از راه‌های درآمدزایی این بازی‌ها است؛ اما روش‌های دیگری هم وجود دارد.  در واقع نوع بازی و گیم‌پلی به شکلی طراحی می‌شود که گیمرها ناخوداگاه تشویق شوند که مضامین پولی بازی را خریداری کنند. روش‌های متعددی هم برای این کار وجود دارد. باید گیمرها به شکلی مجذوب بازی شوند. باید آن‌قدر با بازی ارتباط برقرار کنند که بخواهند برای آن پول پرداخت کنند. ایجاد این انگیزه هم کار راحتی نیست. کلی برنامه‌ریزی روی آن انجام می‌شود و به کلی مسائل روانشناسانه توجه خواهد شد. اگر می‌خواهید با روش‌های درامدزایی بازی‌های رایگان بیشتر آشنا شوید، ویدیوی زیر را که با زیر نویس فارسی آماده شده، مشاهده کنید. اگر می‌خواهید بازی رایگان بسازید و از آن پول دربیاورید، ویدیوی زیر را حتما ببینید:

‌‌‌‌

 

telegram_ad2_1

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar Next is Now

    به این بازی ها رایگان گفته نمیشه این ها in app purchase یا همون برنامه ها با پرداخت درون برنامه ای هستند ، بهتره به این موضوع پرداخته بشه که بازی هایی که پرداخت درون برنامه ای هم ندارن از چه راهی درآمد کسب می کنن

    1. Avatar نوید حقیقی

      بازی های رایگان و در کل اپلیکیشن های رایگان از طریق تبلیغ کسب درآمد می کنند. برای مثال پخش یک ویدیو یا تصویر و یا لینک دانلود از راه های پول درآوردن تو اپ های رایگانه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه