سازندگان فلپی برد، یک بازی موبایلی جدید عرضه کردند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
فلپی برد و سویینگ کاپترز

برای بار دیگر خودتان را برای طعم شکست آماده کنید. سازندگان بازی محبوب «فلپی برد» (Flappy Bird) یک بازی موبایلی فوق‌العاده سخت جدید بیرون داده‌اند.

توسعه‌دهنده‌ی این بازی Dong Nguyen، هیچ تغییری در همان سبک طراحی سخت و مرد‌افکن‌اش نداده است.

بازی «سویینگ کاپترز ۲» (Swing Copters 2) یک بازی رایگان و دنباله‌ی بازی سویینگ کاپترز است که استودیوی «دات‌گیرز» (DotGears) سال گذشته منتشر کرده بود. این بازی شباهت زیادی به نسخه‌ی قبلی دارد. بازی‌کنندگان باید شخصیت بازی را که یک کلاه پره‌دار بر سر دارد، با مهارت از میان چکش‌های آویزان و محرک رد و به سمت بالا هدایت کنند. تنها مکانیک این بازی هم مثل بازی‌های قبلی این استودیو، این است که روی صفحه تپ کنیم و نگذاریم شخصیت بازی به چیزی برخورد کند.

توسعه‌دهنده‌ی این بازی Dong Nguyen، هیچ تغییری در همان سبک طراحی سخت و مرد‌افکن‌اش نداده است. وقتی برای اولین بار بازی را اجرا می‌کنید، او شما را به چالش می‌کشد و می‌گوید سویینگ‌ کاپترز، برخلاف آنچه که به نظر می‌رسد، آسان نیست؛ و با لحنی طعنه‌آمیز به این موضوع اشاره می‌کند که چقدر ما در فلپی برد، امتیازهای بالای ۱۰۰ می‌گرفتیم.

در این بازی گرافیک بهتری را مشاهده می‌کنیم. همچنین مجموعه‌ای از شخصیت‌های جدید اضافه شده که با کسب مدال می‌توانیم قفل آنها را باز کنیم. تبلیغات همیشگی دات‌گیرز همچنان در این بازی به چشم می‌خورد. با پرداخت مبلغ ۰٫۹۹ دلار می‌توان شخصیت‌های جدیدی باز کرد.

سویینگ کاپترز 2

Swing Copters 2

این استودیو که در کشور ویتنام واقع شده، حالا از شش نفر شامل Nguyen تشکیل می‌شود. اما دات‌گیرز از زمان بازی فلپی برد که زندگی Nguyen را متحول کرد، بی سر و صدا مانده است. در طراحی این بازی موبایلی بسیار دشوار از عنوان‌های کلاسیک نینتندو الهام گرفته شده بود. فلپی برد، چند ماه پس از انتشارش محبوبیت بسیار زیادی به دست آورد و در مدت کوتاهی بیشترین تعداد دانلود در جهان را داشت. همچنین پس از آن، اپلیکیشن‌های بی‌شماری به تقلید از آن ساخته شد.

اما به خاطر توجه زیادی که سال گذشته این بازی به خود جذب کرد، که شامل تهدید و آماج انتقاد هم می‌شد، Nguyen مجبور شد که فلپی برد را از اپ استورها بردارد. او در آن زمان، اعتیادآور بودن این بازی را به عنوان دلیل این کارش ذکر کرد. اما مردم همچنان بازی فلپی برد را روی گوشی‌های هوشمندشان نصب می‌کردند. حتی این بازی در eBay با قیمت‌های بالایی به فروش می‌رفت.

سازنده‌ی این بازی می‌گوید در ابتدا تصمیم داشتند، برای بازی سویینگ‌ کاپترز یک به‌روزرسان منتشر کنند، اما برنامه‌شان عوض شد و تصمیم گرفتند به جای آن، یک دنباله برای بازی سویینگ کاپترز بسازند. بازی سویینگ کاپترز ۲ امروز منتشر شد و می‌توان آن را در اپ استور اپل و گوگل پلی به طور رایگان دانلود کرد.

منبع: DotGearsبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما