بازی در حال حرکت با کامپیوتر قابل حمل HP

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت HP اخیرا سری جدیدی از لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی خود را تحت برند Omen X معرفی کرده اما ظاهرا این شرکت بر روی کامپیوترهای قابل حمل هم کار می‌کند. کامپیوترهای شخصی‌ای که به گیمرها امکان بازی در حال حرکت در فضای واقعیت مجازی را می‌دهند. عجیب نیست اگر این ایده به نظرتان آشنا برسد. شرکت MSI هم بر روی چنین کامپیوتری کار کرده و شرکت Zotac هم در همین زمینه ایده مشابهی دارد. مجموعه تلاش‌هایی که مسیر جدیدی در ساخت کامپیوترها را نمایان کرده است.

با این حال برخلاف کامپیوترهای قابل حمل MSI و Zotac، کامپیوتر شرکت اچ‌پی – Omen X VR PC Pack – هنوز در حد یک نمونه اولیه است و به این زودی‌ها قابل خرید نخواهد بود. گفته شده این کامپیوتر قابل حمل پردازنده Intel Core i5/i7 H، حافظه‌های SSD از نوع M.2 و ۳۲ گیگابایت حافظه DDR4 دارد. سعی خواهد شد که وزن این کامپیوتر کمتر از ۴.۵ کیلو باشد و به این شکل حمل آن چندان دشوار نخواهد بود.  همچنین وجود دو خنک‌کننده با قابلیت تخلیه هوا از پشت، این سیستم را خنک نگه خواهد داشت.

هنوز حرفی از زمان عرضه و شکل عرضه این دستگاه به بازار مطرح نشده اما احتمالا سر و کله نسخه آزمایشی آن در نمایشگاه کامپیوتکس یا نمایشگاه E3 پیدا خواهد شد.

‌‌‌

منبع: Ubergizmo

‌‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه