با فیسبوک، اینترنت رایگان پیدا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فیسبوک چند وقت پیش ابزاری را معرفی کرد که وسیله آن کاربران می‌توانستند شبکه‌های اینترنت بی‌سیم رایگان (Free Wi-Fi) را پیدا کنند. قطعا این ویژگی می‌تواند در لحظه‌های خاص به خیلی‌ها کمک کند. فکر کنید که نیاز به اینترنت دارید و دیتای موبایل‌تان هم قطع شده است. اینجاست که این ویژگی می‌تواند راه‌گشا باشد.

 

از این به‌بعد با اپلیکیشن فیسبوک می‌توانید Wi-Fi رایگان پیدا کنید.

قبلا این ویژگی تنها در چند کشور کار می‌کرد، اما حالا فیسبوک آن را در اختیار تمام کاربران قرار داده است. فیسبوک می‌گوید:«امروز ما ویژگی پیدا کردن وای-فای رایگان را در اختیار تمام کاربران قرار دادیم. به نظر ما این ویژگی کمک بزرگی به مردم خواهد کرد. مخصوصا افرادی که به کشورهای مختلف سفر می‌کنند و می‌خواهند از اینترنت استفاده کنند.»

این قابلیت جدید در نسخه iOS و اندروید اپلیکیشن فیسبوک قرار گرفته است. کاربران می‌توانند روی گزینه More در برنامه فیسبوک بروند و سپس قسمت Find WiFi را پیدا کنند. پس از این کار کاربران می‌توانند Hotspotهای مختلف و وای=فای‌های رایگان را پیدا کنند. البته گفته شده که این وای-فای‌های رایگان باید توسط فروشگاه‌ها و مغازه‌ها به اشتراک گذاشته شده باشند تا فیسبوک آن‌ها را روی نقشه به کاربران مختلف نشان دهد.

منبع: فیسبوک

‌‌‌‌
telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. روانی اینترنت

    آیا تو نقشه ایران جایی پیدا میشه D:
    امکان نداره.
    یک نرم افزار بی خاصیت برای کسایی که کل عمرشون رو تو ایران هستند.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما